בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> סדנאות ופנאי >> תחביבים > חוג טיסנאות בחדרהחוג טיסנאות בחדרהתחומי פעילות:
חוגים >> סדנאות ופנאי >> תחביבים
חוגים >> מדע ודעת >> טיסנאות ועפיפונים

תיאור הפעילות:

חוגי טיסנאות ותעופה, עפיפונים וכדורים פורחים, שרטוט טכני, כלי עבודה, הרצאות וסרטים, ימי כייף הם רק חלק קטן של פעילות המועדון. הטסות אימון ותחרויות.
מיועד לתלמידי כיתות ד` ומעלה: מתחילים מתקדמים ומבוגרים. אצלנו ניתן להשיג את כל הציוד והאביזרים בעולם הטיסנאות, מסוקים ומכוניות שלט רחוק.
קלוב התעופה חדרה נוסד בשנת 1944 ופועל רצוף מאז, המועדון הוא עמותה ללא כוונות רווח ופועל בחסות עיריית חדרה, למועדון מתקבלים תלמידים החל מכיתה ד`, בנים ובנות. במועדון בונים ומטיסים מגוון רחב של כלי טייס בהם טיסני גלשונים, טיסני דאון רגילים או עם שלט רחוק, טיסני מנוע חשמליים או מנועי בנזי, לצד הבנייה החוייתית והאתגרית נלמדים חוקי התעופה והפיסיקה, שרטוט טכני, חוזק ומבנה חומרים, מכונאות ועוד. המשתתפים בונים את הדגמים בעזרת כלי עבודה "מסורתיים" וכן ציוד מתקדם עם מיטב החומרים בעולם התעופה.
כל הדגמים שניבנים טסים לשמיים הפתוחים. כל הטיסנים שהמשתתפים בונים נשארים אצל המשתתף. חוג ניסיון חינם אחד לכל פונה !

צוות המדריכים:

סגל ההדרכה בקלוב התעופה ידוע ברמתו המקצועית הגבוהה וברמת ההכשרה שעבר. כל המדריכים בוגרי קורס המדריכים הארצי והרשמי היחיד בישראל של קלוב התעופה לישראל להכשרת מדריכי טיסנאות.כל המדריכים הינם טיסנאים פעילים וספורטאים בעצמם חלקם אלופי ישראל במחלקות הטיסנים השונות

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    חדרה,
  • שעות פעילות:
    כל השבוע 16:30 - 19:00
    יום ו` 14:30 - 17:00
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים