בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הריון וגיל הרך >> תנועה לגיל הרך > תנועה לגיל הרך בכפר סבא

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
שילחו לי הטבות ומבצעים למייל

תנועה לגיל הרך בכפר סבאתיאור הפעילות:

בכפר סבא, בקרבת הפארק העירוני, נמצא ספרטף - מקום של חוויה והתפתחות מלידה. המרכז נמצא במקום חדש, נעים ומזמין המעניק אוירה בייתית וחמה. אתם מוזמנים לבוא ברכב או ברגל, לשתות משהו חם או קר ולהנות יחד עם ילדכם מחוגים איכותיים לקטנטנים מגיל שנה עד שלוש וחצי.
מפגשים שבועיים בשיתוף ההורים שמטרתם לפתח את הפן התנועתי, חושי והתנהגותי של הילד בדרך חווייתית ומהנה. באמצעות תהליכים המשלבים תנועה, מגע, מוזיקה ושימוש באביזרים מגוונים נכיר את הגוף, נפתח מוטוריקה גסה ועדינה, קאורדינציה, שיווי משקל, כוח, דימוי עצמי חיובי, גבולות, יכולות קשב וריכוז, יכולות תחושתיות ועוד.

החוג הינו שנתי ונמשך עד סוף חודש יולי.
החוג מתקיים בימי שלישי ע"פ החלוקה:
גילאי שנה-שנתיים 17:00-17:45
גילאי שנתיים-שלוש 17:45-18:30

לקבלת פרטים נוספים והרשמה לחוג צרי קשר באמצעות הטלפון, מייל או עמוד הפייסבוק.

צוות המדריכים:

החוגים מועברים ע"י ענבל ברק, מומחית להתפתחות תינוקות וילדים מגיל לידה עד גיל ארבע.
ענבל מומחית בליווי הורים ומשפחות בשנים הראשונות להולדת ילדם לטובת הבטחת התפתחות תקינה ואיכותית, בין אם באמצעות סדנאות ובין אם באופן פרטני. בנוסף לכך ענבל מתמחה באבחון וטיפול בתינוקות וילדים עם קושי או עיכוב התפתחותי.

ענבל סיימה בהצטיינות את לימודיה במסלול התפתחות התינוק ובמסלול התפתחות הילד במכללת "צעד ראשון".
מיד עם סיום לימודיה, הצטרפה ענבל לסגל המכללה ובמשך שנתיים הסמיכה אחרים להדרכה בתחום. בנוסף, השתייכה לסגל הטיפולי במרכז "צעד ראשון" וטיפלה בתינוקות וילדים שהגיעו עם משפחותיהם במיוחד מחו"ל לטיפולים אינטנסיביים בישראל.
במקביל, בשנת 2010 הקימה ענבל את מרכז "ספרטף" בעיר הולדתה כפר סבא.

ספרטף הינו מרכז ייחודי המתמחה ברצף של סדנאות וחוגים מגיל לידה עד גיל שלוש וחצי, המשלבים תנועה, התפתחות וחוויה משותפת להורה וילד. רצף הפעילות מתחיל שבועות ספורים לאחר לידת התינוק בסדנאות לאימהות בחופשת לידה, ממשיך לסדנאות בשעות אחה"צ וימי שישי ומשם לחוגים שנתיים המתקיימים גם הם בשעות אחה"צ.

בעבודתה משלבת ענבל טכניקות וכלים ייחודיים אותם פיתחה במהלך שנותיה בתחום, עם טכניקות הלקוחות משיטת "צעד ראשון". יחד עם גישתה הטיפולית ואופיה המיוחד, זוכים ההורים וילדם לליווי מקיף ומקצועי באוירה נעימה ותומכת.

הסדנאות והחוגים אותם מנחה ענבל זוכים כל פעם מחדש למשובים מצויינים מהורים טריים ומנוסים, המשבחים את רלוונטיות התכנים, רמת הידע, כמות הניסיון, אופן ההדרכה הייחודי, ואופיה המיוחד של ענבל.

ענבל נשואה לאיתי ואמא למור (8.5), פז (6) וגיל (שנה וחצי).

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
  הצג טלפון
    |  052 - 3829914

 • פייסבוק:
 • כתובת:
  כפר סבא, משה דיין 30
  (מועדון "ספרטא")
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  נתניה, כפר סבא, הרצליה, רעננה, הוד השרון, רמת השרון,
 • שעות פעילות:
 
 • חניה
 • שיעור נסיון
 • פעוטות
(48856)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים