בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> אימון אישי > סדנא לשליטה וניהול כעסים ולתקשורת יעילה

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

פעילויות נוספות של חוג זה:


סדנא לשליטה וניהול כעסים ולתקשורת יעילהתיאור הפעילות:

רוצה לגלות איך לנהל את חייך ברוגע ובאסרטיביות? אם אתה מתפרץ בכעס ללא שליטה או דוחס את הכעס בפנים,אנחנו,מכון רעות ברחובות,המומחים מספר 1 בטיפול בשליטה וניהול כעסים,הכתובת שלך לשינוי. הסדנא הבאה לשליטה וניהול כעסים תיפתח ב-1 בינואר 2018 ותימשך 12 מפגשים בימי שני בערב,סה"כ 28 וחצי שעות. להיות בידיים הכי טובות וללמוד שליטה וניהול כעסים בדרך הכי יעילה.
רוצה לשלוט בכעס במקום שהוא ישלוט בך?
אם קורים לך מצבים רבים שבהם אתה כועס, מתפרץ או דוחס את הכעס וקשה לך לנהל את כעסיך ביעילות, אם מערכות היחסים שלך עם האחרים סובלות עקב כך ממריבות וויכוחים רבים, אם אתה מצטער וסובל מהמצב וקשה לך לשנות בעצמך, אם הבנת שאין יותר טעם להאשים את האחרים בסביבה שלך ובטח לא את בת/בן הזוג או הילדים, אם אתה רוצה ללמוד להישאר רגוע - אנחנו במכון רעות ברחובות, המומחים מספר 1 בטיפול בשליטה וניהול כעסים, הכתובת שלך לשינוי.

אל תישאר לבד! בוא לטיפול אישי או לסדנא לשליטה וניהול כעסים ולתקשורת יעילה, ותשנה את חייך! לא מוכרחים לסבול. אפשר וניתן לשנות!!
אנחנו יודעים שגם אתה לא מרוצה מזה וגם מערכות היחסים שלך, בעיקר עם היקרים לך, סובלות מכך.

יש לנו שיטה ייחודית המוכיחה את יעילותה ועוצמתה שוב ושוב ומציעים לך הצעה שתשנה את חייך.אנחנו יכולים לעזור לך ללמוד דרך חדשה שבעזרתה תצליח להתמודד ביעילות עם הכעסים שלך,בלי לפגוע בעצמך ובלי לפגוע באחרים, ולהישאר רגוע. דרך זו תאפשר לך ביטוי עצמי וניהול כעסים בדרכים אסרטיביות ובונות. לאחר הסדנא תוכל לבטא באופן חופשי את כל אנרגית החיים שלך במלואה כאדם שלם ולבנות יחסים מספקים ובטוחים עם כל הסובבים אותך.

הסדנא מיועדת לאנשים המבטאים את כעסיהם בהתפרצות בלתי נשלטת או הנמנעים בכלל מביטוי כעסיהם.

כעס הינו רגש אנושי ולגיטימי ולכן, חשוב ללמוד לבטאו באופן יעיל ואסרטיבי.

הסדנא כוללת זיהוי המקורות הפנימיים, החשיבתיים והרגשיים ולימוד דרכים וטכניקות יעילות לביטוי ולשליטה בכעסים, מיומנויות תקשורת אסרטיבית וניהול מו"מ ופתרון קונפליקטים.

הסדנא מתנהלת על ידי מתן הסברים תיאורטיים, הפעלות חווייתיות, משחק תפקידים, דמיון מודרך, תרגול, משוב הדדי, דיון משותף ואינטראקציה בין המשתתפים ועוד.
הסדנא מונחית ע"י 2 מנחים מומחים, אריאלה מלצר ושלומי כהן.

וכך מעידים בוגרי הסדנאות שלנו:

"... למעשה, מאז שרכשתי את הכלים החדשים ואת מיומנויות התקשורת אשר הוקנו לי בסדנה, הפסקתי לריב עם אשתי והתחלתי להקשיב תוך הבנה שכל צד רואה את האמת שלו, וכי המטרה בוויכוח היא לא לשכנע כי אני צודק, אלא בראש ובראשונה להבין באמת את הצד השני, ורק לאחר מכן לנסות להבהיר את עצמי.
מיומנויות אלו גרמו לשינויים מפליגים בחיי. מבעל אשר חלקו בבית היה לבצע את המטלות אשר אשתי הטילה עליי, הפכתי לשותף מלא באחריות על הנעשה בביתנו. האווירה בבית, הדרך בה אשתי מתייחסת אלי, יחסיי עם הילדים (אשר אליהם התייחסתי לעתים כפי ששנאתי שאבי התנהג אליי) עברו מהפך אשר ממנו איהנה עד שארית חיי...." (אילן)

"...אז למדתי לעצור שנייה...ממש שנייה בכדי לחשוב, בכדי להבין, בכדי להפנים, בכדי להרגיש איך לא ליצור אווירה קשה ומתוחה אם זה בבית, בעיקר, או בכביש או בעבודה או סתם על חבר וכן, לפעמים גם על הילדים.
למדתי להיות מי שאני בלי להעניש את עצמי. למדתי מה לעשות או להגיד ובמיוחד, איך להתנהג.
היום בדיעבד אני יכול להגיד שאם לא הסדנא הזאת הייתי בטח אותו קריזיונר, אותו אחד שתמיד צועק ואף פעם לא מנסה להקשיב ואף פעם לא מקבל שום דבר. אני חב לכם המון תודה והוקרה. אוהב את כולכם" (טומי)

"..אני חושב שזה חשוב, שכל אחד יעשה את המסע הזה, בין אם יש לו בעיית שליטה בכעסים או לא. לפי הרגשתי, עשיתי בסדנה דרך, שאנשים עושים בטיפול אישי במשך כמה שנים טובות. אחד הדברים החזקים יותר, שנתתם לי זו היכולת לא להסכים ועדיין לכבד את הצד השני ואת הדעה השנייה...
אני רוצה שתדעו, שמי שפוגש אתכם, כבר לא נשאר אותו דבר כמו לפני הפגישה אתכם. שלכם באהבה" (משה)

הסדנא הבאה לשליטה וניהול כעסים תיפתח ב-1 בינואר 2018 ותתקיים בימי שני בין השעות 20:00 ל-22:15 למעט המפגשים הראשון והאחרון שנמשים 3 שעות כ"א, סה"כ 28 וחצי שעות.

כל סדנא נמשכת 12 מפגשים שבועיים בני שעתיים ורבע כל אחד, למעט המפגש הראשון והאחרון הארוכים יותר, סה"כ 28 וחצי שעות ומתקיימות במכון רעות ברחובות.
היכנסו לאתר מכון רעות, מלאו את טופס ההרשמה והתקשרו אלינו. לשאלות ופרטים נוספים התקשרו לאריאלה מלצר.
מחכה לך באתר מתנה ממני - סדרת הטיפים החדשה לשליטה וניהול יעיל של כעסים.

אז בואו ותגלו איך לנהל את חייכם ברוגע ואסרטיביות.
שלכם
אריאלה מלצר

רוצים לגלות איך לנהל את חייכם ברוגע ובאסרטיביות? קבלו כבר עכשיו במתנה את סדרת הטיפים לשליטה וניהול כעסים וכבר תגלו איך החיים שלכם יכולים להשתנות. היכנסו לאתר מכון רעות, מלאו את פרטיכם ותקבלו גישה מיידית לסדרת הטיפים

צוות המדריכים:

אריאלה מלצר -

מנהלת ובעלים של מכון רעות מיום היווסדו בנובמבר 2001. אריאלה פסיכותרפיסטית, מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת ומגשרת, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית ( M.S.W ) מטעם אוניברסיטת בר אילן ומומחית בטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים.
אריאלה בעלת וותק וניסיון רב של 34 שנים כמנהלת, כמדריכה וכמטפלת. ניסיון זה מבוסס על עבודתה במרכז למניעה וטיפול באלימות במשפחה, בתחנה לייעוץ נישואין וטיפול במשפחה בלוד ובקליניקה פרטית. היא מטפלת זוגית מוסמכת בגישת האימאגו שפותחה ע"י ד"ר הרוויל הנדריקס. למדה פסיכותרפיה באוניברסיטת תל-אביב, מרצה ומנחת סדנאות לארגונים ולציבור הרחב.

אריאלה מומחית בטיפול בקונפליקטים זוגיים ובבעיות נישואין, משברים זוגיים, נישואים שניים, קנאה מוגזמת, משברי בגידה, מאבקי כוח ושליטה בין בני זוג, פרידה וגירושין. בעיות במשפחה, יחסי הורים-ילדים, יחסים בין דוריים, משפחות חד הוריות ועוד.
אריאלה פיתחה דרך התערבות ייחודית לטיפול בבעיות שליטה וניהול יעיל של כעסים המבוססת על הניסיון והידע הרב שצברה במהלך השנים. דרך זו מיושמת הן, בעבודתה הפרטנית והן בסדנא לשליטה בכעסים ותקשורת יעילה.

כמו כן, אריאלה מטפלת בקשיים ומשברי חיים של הפרט. אחד מתחומי מומחיותה הוא סיוע לפנויים/פנויות בבעיות ביצירת קשר זוגי והפיכתו לקשר קבוע ומספק.
אריאלה מנחה בקו תרפיה את הסדנאות לשליטה בכעסים ולתקשורת יעילה, סדנת זוגיות, וסדנא לפנויים ופנויות – לקראת קשר זוגי.

שלומי כהן-

בעל תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית ( M.S.W ) מטפל זוגי מוסמך בשיטת האימאגו (IMAGO) , מנחה קבוצות ומטפל פרטני. שלומי הינו מומחה בהדרכת הורים, בטיפול בהתמכרויות (סמים, אלכוהול, הימורים ועוד), שליטה בכעסים, בעיות זוגיות ונישואין, פוסטראומה, ודילמות ומשברי חיים.

במסגרת עבודתו בתחום ההתמכרויות שלומי מנהל יחידה לטיפול בהתמכרויות במבשרת ציון, מטפל במכורים ובני משפחותיהם באופן פרטני וקבוצתי ומדריך סטודנטים לתואר ראשון בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית. בעבר ניהל את היחידה לטיפול בהתמכרויות בלוד והדריך את הצוות המטפל.

במסגרת שירותו במילואים מטפל שלומי כקצין בריאות נפש בבעיות נפשיות שעולות אצל החיילים במסגרת שרותם הצבאי, בהלם קרב ועוסק באבחון מועמדים לגיוס. במכון רעות שלומי מטפל באופן פרטני בצעירים ובמבוגרים בנושאים שונים של בעיות ומשברי חיים, בזוגות, במשפחות ומנחה בקו תרפיה את הסדנאות לשליטה בכעסים ולתקשורת יעילה.


1 | 2 |

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
  הצג טלפון
    |  052 - 289498908 - 9470691

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • פייסבוק:
 • כתובת:
  רחובות,יעבץ 15 רחובות
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  רחובות
 • שעות פעילות:
  הפתיחה ב-1 בינואר 2018
  ימי שני 20:00 עד 22:15 בערב
 • מחיר:
  3172 ש"ח ב-4 תשלומים
 
 • מבוגרים
(46159)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים