בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> קבלה > קורס מבוא לחכמת הקבלה ככלי להתפתחות פנימיתקורס מבוא לחכמת הקבלה ככלי להתפתחות פנימיתתחומי פעילות:
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> קבלה
חוגים >> פיתוח אישי >> מודעות

תיאור הפעילות:

הזמנה לערב מבוא
חכמת הקבלה - כלי להתפתחות פנימית


אם מנקרת בך השאלה מה הטעם בחיים? או מה המטרה של העולם הזה? אם נמאס לך מהשקר הכללי, אם מכרסם בך מבפנים הרצון והצורך להגיע לאמת, להצליח לאהוב בלי תנאים ולעלות אל מעל לעצמך...

אנחנו מיישמים ומציעים לך שיטה, שבעזרתה יכול כל אדם לפתח יכולות חדשות, עוצמה ושלמות פנימית. בתהליך זה מוציא האדם את עצמו ממרכז המציאות שלו ובמקום זה שם במרכז את הבורא ואת שאר הנשמות והוא עצמו הופך למקור של אהבה, שפע ותענוג בעבורם.

התהליך כולו הוא תהליך פנימי, שקורה מבלי לפגוע בחיי היום יום שלנו. אצלנו אין רב או גורו, אנחנו לא עושים מדיטציות ולא מתעסקים בחזרה בתשובה, בייעוץ לזוגיות או לפרנסה, במיסטיקה, אסטרולוגיה, טקסים, פילוסופיות, דתות וכו`.

כחלק מהשיטה אנו נעזרים בספרי הדרכה שכתבו אנשים אשר השיגו ויישמו את התהליך הזה עד שלמותו. הספרים העיקריים בהם אנו משתמשים הם ספריהם של המקובלים: יהודה הלוי אשלג – בעל הסולם, ובנו – ברוך שלום הלוי אשלג.

עם זאת, עיקר הלימוד קורה באמת בתוכנו, כאשר אנו לומדים איך להתעלות מעל עצמנו כל פעם מחדש על מנת לבצע את התהליך הזה. אנו לומדים להתחבר לנשמה שלנו, לפתח אותה ולחבר אותה עם הבורא, זאת אומרת להתחבר למקוריות הפנימית שלנו ולחבר אותה למקור הכל, כמו שכתוב "נשמת אדם תלמדנו".

מה שבאמת נחוץ הוא רצון חזק לגלות את התכלית שלי ושל כולם בעולם הזה, אומץ לעמוד מול האמת המתגלה לי על עצמי ונכונות לעלות מעל למי ולמה שאני.

צוות המדריכים:

מי אנחנו?

קבוצת חברים וחברות שלומדים ביחד ובשוויון מוחלט, כל אחד מאיתנו עושה כמיטב יכולתו לסייע לכל אחד מהחברים ולקבוצה ככלל להעצים את התהליך הפנימי. אנחנו בעלי תחומי עיסוק, מצב כלכלי והשכלה מכל גווני הקשת.

אנחנו מאמינים שמטרת העולם הזה והחיים שלנו בו היא לאפשר לכל אדם לעלות מעל עצמו ולהפוך למעיין מתגבר של נתינה ואהבה ובכך להתאחד עם הבורא והבריאה ולחוות אותם בשלמות.

אנחנו רוצים לשתף אחרים בידע, בניסיון ובתהליך הרוחני כך שאחרי תקופת לימוד קצרה יוכלו להצטרף אלינו כשווים בין שווים.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  אם המושבות
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  פתח תקוה,
 • שעות פעילות:
  מפגש מבוא: יום ה`, 15.7 בשעה 20:30

 • מחיר:
  כל המפגשים ללא תשלום
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים