בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> בישול ואפייה >> סדנאות שוקולד > סדנאות בישולסדנאות בישולתחומי פעילות:
חוגים >> בישול ואפייה >> סדנאות שוקולד
חוגים >> בישול ואפייה >> סדנאות בישול

תיאור הפעילות:

טבחיקו הוא הבן הבכור של קייטרינג מנגולד ומיועד בעיקר לילדים ונוער ולכן בנוי על ערכים חינוכיים ומפרים, שמשלבים אוכל עם משחקים, יצירה, למידה ודינמיקה קבוצתית...


בקונספטים השונים של טבחיקו, הילדים נחשפים למידע רחב בנושא סוגי המאכלים השונים ולומדים על המקורות של חומרי הגלם השונים שמרכיבים את המנות שמתבשלות בפעילות, באמצעות שילוב של חידוני טריוויה תוך כדי הבישול,כל הפעילויות מובנות על שיתוף פעולה בקבוצה ועזרה הדדית, ויוצרות דינמיקה כייפית ומיוחדת במינה שנוצרת בצורה טבעית כשמפגישים ילדים עם אוכל...אנחנו בעיקר מכוונים אותם ונותנים כלים מקצועיים.

היצירתיות, גם היא נמצאת בכל אחד מההפעלות של טבחיקו, הילדים לומדים ליצור מנות שגם טעימות והדגש הוא על אסתטיקה, עיצוב המנות, היגיינה, סביבת עבודה נקייה והחשיבות שלה.

בטבחיקו ישנם מגוון גדול ורחב של פעילויות, שמשרתות מטרות שונות לפי הצורך של הקבוצה, לפיכך ניתן להתאים קונספט ייחודי לכל קבוצה לפי הדרישה וחשיבה משותפת שלכם ושלנו.

והכי חשוב... כל אלה ועוד קורים תוך כדי משחק,צחוק,הרבה כיף
והנאה לכולם !

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    תל אביב-יפו,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים