בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> טארוט > קורסי טארוט- מתחילים ומתקדמים

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

קורסי טארוט- מתחילים ומתקדמים

  |  050 - 6570118תיאור הפעילות:

קורס מרתק ומיוחד על טארוט ועל הרבה יותר
קורס להכשרת יועצים בקלפי טארוט- מתחילים

רבים חושבים שלקרוא בקלפי טארוט זה אומר לדעת לחזות את העתיד. ובכן, זה לא מדויק: ראשית כיוון שהעתיד עוד לא נכתב–העתיד הוא תוצאה של מה שנעשה היום. אם נדע כיצד לשנות את ההתנהלות שלנו היום, נוכל לשנות את מה שיקרה מחר.
שנית, קלפי טארוט זה הרבה יותר... תורת קלפי הטארוט הנה פילוסופיה המלמדת אותנו להסתכל על החיים, באמצעות 78 הקלפים המצויים בחפיסה. קלפים אלה מייצגים את החלקים מהם אנו מורכבים: החלקים הקדומים, הפרימיטיביים, הארציים והרוחניים. איזה חלק דומיננטי בחיינו? מה ניתן לעשות כדי שהחלקים הנשגבים יותר יהיו הפעילים בחיינו?
ללמוד טארוט זה להכיר את החיים, ובקורס נכיר את עצמנו ואת החלקים הקיימים באישיותנו, נכיר את החיים ואת החוקים השונים המחברים בין רוח, התפתחות רוחנית ועשייה.

מטרת הקורס, היא להכשיר תלמידים להיות יועצים בקלפי טארוט. בקורס נלמד את שפת הקלפים, נכיר את כל 78 הפירושים של הקלפים ואת ההיבטים הארציים והרוחניים שלהם. נלמד לעשות קריאות בקלפים, לחבר בין הקלפים ונתרגל הרבה: גם בשיעורים עצמם וגם מחוץ להם. בסוף הקורס נהיה קוראים בקלפים, ונדע לעשות קריאות, ולעזור לעצמנו ולאחרים בצמתים החשובים בחיים.

קורס טארוט למתחילים כולל:
לימוד ותרגול הקלפים על פי המיתוסים של המיתולוגיה היוונית, והקבלתם לדפוסים ומערכות האמונות הקיימות בנו.
הכרת 22 קלפי הארקונה הבכירה כמסרים להתפתחות רוחנית, וכשלבים בהתפתחות האישית שלנו.
הכרת 16 קלפי החצר, כהזדמנויות שיש להבין בחיינו, וניתוחן על-פי האסטרולוגיה.
התפתחות אישית ומודעות עצמית.
הכרת ארבעת היסודות והנמורולוגיה של קלפי טארוט.
מבוא לשיטות קריאה בקלפי טארוט.
לימוד שלוש פריסות טארוט בסיסיות והקריאה הקלטית.
תרגולים מעשיים ושיעורי בית.
ליווי אישי לאורך כל הדרך.
ועוד...


קורס טארוט למתקדמים
קורס להכשרת יועצים בקלפי טארוט

לאלה שלמדו טארוט בעבר ורוצים לדעת יותר, לאלה שרוצים להעמיק את הקשר עם חפיסת קלפי הטארות ולאלה שרוצים לחזק את הקשר עם עולם הרוח. זהו מסע חדש ומרתק דרכו נוכל להעצים את החלקים האינטואיטיביים שלנו. נפתח צוהר חדש לעולם החלומות ולסימבוליקה והססגוניות של החלום, הקלפי הטארות והחיים.

מטרת קורס טארוט למתקדמים היא לקחת את הקורא בקלפים לשלב הבא: לשלב המקצועי והטיפולי ולהציג בפניו כלים יותר מעמיקים. כלים שיאפשרו לתת מענה רחב יותר של תשובות ולהתמודד עם מקרים יותר מאתגרים. בקורס נתמקד בקריאות יותר ייעודיות כגון: קריאות המתמחות בניתוח מערכת יחסים, בחירה בין כמה אפשרויות, ניתוח אופי, הכרת הילדות והשפעות ההורים ועוד.

זהו קורס שעובדים בו! נתרגל הרבה (גם מחוץ לקורס), יש שיעורי בית, תרגולים מיוחדים. אך חשוב מכל – בקורס מקבלים תמיכה לאורך כל הדרך, ובכל שלב אתם מוזמנים להתקשר ולהיעזר במורה בשאלות ותרגולים, על-מנת לשפר את יכולת הקריאה שלכם.

קורס טארוט למתקדמים כולל:
לימוד פריסות טארות ייחודיות ופריסות מתקדמות כמו פריסת הפנטגרם הכפול, הפריסה הכרונולוגית (מניפה), הפריסה האסטרולוגית, פריסת הרצף הגדולה, הפריסה הצוענית ופריסות נוספות.
תרגולים מתקדמים בקלפי טארות.
לימוד קריאה טיפולית והסבר על אופן הפיכת הפגישה לפגישה טיפולית, ניהול פגישות ההמשך והמעקב אחר המטופל.
במהלך הקורס נחווה באופן אישי תהליך זה.
קשרים בין קלפים.
פירושים פסיכולוגיים, זיקות ופירושים אינטואיטיביים: איך לדעת להבדיל בניהם, ולהבין אילו מהפירושים רלוונטי יותר בקריאה.
זמנים והבנה מעמיקה יותר של הפוטנציאל העומד בפני השואל.
קלפים הפוכים וישרים.
עבר, הורים וילדות כמפתח להבנת ההווה.
סימבולים והסימבוליקה של קלפי הטארוט.
משימות ותרגולים ייחודיים בחלומות ובקריאות קלפים.
משחק הטארקו ומשחקי חברה אחרים.
קריאה בקלפי טארות כעסק עצמאי - הצעדים הראשונים:
טיפים בשיווק, פרסום ועבודה עם האינטרנט.
ליווי אישי לאורך כל הדרך
ועוד...

שימו לב
ההשתתפות בקורס טארוט מקנה זכות בלתי מוגבלת להשתתפות חוזרת בשיעורי טארוט שנלמדו במהלך הקורס.
מקום הקורסים:

תל אביב: רחוב חובבי ציון (כיכר דיזינגוף)
ראש העיין והסביבה: קיבוץ עינת.
כפר סבא/רעננה והשרון: "מכללת בית ברל" מכללת בית ברל 44905.
ירושלים: "מרכז רבדים": רחוב הרכבת 23 ירושלים.

צוות המדריכים:

מנחה הקורס: שגיא מנדלבוים
החל את דרכו בתקופת הצבא במפגש מקרי עם מורה ייחודית, שהוליד שלוש שנים של חניכה לא שגרתית ללימודי טארוט. במהלכו נלמדו לא רק טארוט כי אם גם מיסטיקה ורוח.
כיום עוסק בהומיאופתיה קלאסית, ובעל נסיון של 16 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות.

את דרכי הרוחנית התחלתי בתקופת הצבא. שם, אמנם לא היה דבר מעניין םיובלדנמ איגש והייתי "עוד ממר"מניק שחייו מתוכננים בקפידה", אולם מפגש מקרי עם מורה ייחודית הובילה לשלוש שנות חניכה לא שגרתית מתחום הטארות, בהן למדתי לימודי טארות אינטנסיביים, חלומות ומשמעותם ואת תורת החלימה. בתקופה זו קיבלתי את הכלים הבסיסיים שפתחו את הצוהר אל תוך עולם הרוח שלא היה מוכר לי. אגב, לימודי הרוח שנערכו אז משמשים לי ככלי עזר בכל הקורסים אותם אני מעביר. לאחר תקופת החניכה, השתנה "נתיב" החיים שלי: עבדתי שלוש שנים כטכנאי חקר השינה במכון לחקר השינה בתל-השומר ובמקביל למדתי הומיאופתיה קלאסית בקולג` הישראלי אצל ד"ר רוזנטל. לאחר סיום הלימודים התפרנסתי בעיקר מטיפולים, מלימוד תורת הקלפים והחלומות ומפרויקטים שיווקיים שונים שקידמתי בתחום הרוח.
בראש ובראשונה אני מאמין כי הגורל איננו קבוע מראש. בשונה מגישות רבות הקיימות בהם מפרשים את הקלפים באופן פטליסטי למדי (בגיל 30 יהיו לך שני ילדים בעלי עיניים חומות וכיוצא בזה..) אני מאמין שבחירת האדם חופשית היא ולכן תפקידם העיקרי של הקלפים הוא להעלות את התת מודע, הקיים אצל כל אחד מאיתנו, למודע. כמו כן הטכניקה בעיני איננה העיקר. בשיעורים אני משלב את הידע הקושר את חבילת הקלפים ככלי הנועד לעזור לנו להתפתח, לצד סיפורים רבים מן המיתולוגיה היוונית אשר מצליחים להעביר באופן החזק ביותר, לדעתי, את משמעות הקלפים. בעזרת מסרים וסיפורים אלה ומשמעותם ניתן להרגיש מה באמת קורה בחייו של השואל הפונה לייעוץ בקלפי הטארות ולקבל כמובן מימד נוסף לגביו.

לשאלת רבים - אינני "עושה" קריאות קלפים
אלא מלמד את הרעיונות והאמונות העומדים מאחוריהם מאחר ואני מאמין כי הקלפים הנם כלי להתפתחות אישית ולא כלי לשעשוע. את אלו המחפשים עזרה אני מזמין לעבור תהליך מעמיק של עבודה עם חבילת הקלפים ולמצוא את הפתרון שהם מחפשים בתוך עצמם.
ולסיום, אני מאמין כי קריאת הקלפים הנה אומנות בה אנו נדרשים לראות כיצד עולם הרוח בא לידי ביטוי בעולם החומר ומה קורה בתהליך היווצרות זה. כי הרי בסיכומו של דבר כל "ההתחלות" מקורן בעולם הרוח ורק שאלה אחת נותרת פתוחה: האם התחלות אלה יצליחו באמת להתממש בעולם החומר?
http://astrology.walla.co.il/?w=/52/731663

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    |  050 - 6570118

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • כתובת:
  תל אביב-יפו,
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  תל אביב-יפו
 • שעות פעילות:
  א-ה
  בוקר/ ערב
 • מחיר:
  ארבעה תשלומים של 400/500 שח
 
 • מתחילים
 • מתקדמים
 • חניה
 • שיעור נסיון
 • בנים ובנות מעורב
 • מבוגרים
(41950)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים