בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> סדנאות ופנאי >> הפעלות סדנאות ופנאי-שונות > טיסות חוויה וכיף , חבילות פינוק לאוהבים

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

טיסות חוויה וכיף , חבילות פינוק לאוהבים

  |  03 - 9400007054 - 7747534תיאור הפעילות:

באתר הבית של "ישראפלייט" תוכלו למצוא מגוון רחב של חבילות טיסה המשולבות באטרקציות מלהיבות ומרגשות לאירועים מיוחדים ולאנשים יקרים.

להגשים חלום קטן ולהיות טייסים ליום אחד, לתת מתנה נפלאה ומקורית למישהו יקר, להציע נישואין באויר או להפתיע בחבילות טיסה מדהימות, טיסה רומנטית בשקיעה, להפתיע בטיסות ימי הולדת מקוריות, טיסות בר ובת מצווה, טיסות פעלולים, הדרכת טיסה להוצאת רישיון טיסה, ומגוון רחב של טיסות חוויה וטיסות וכיף, מתאים לכל אירוע ולכל גיל.


חברת "ישראפלייט" תעופה הוקמה בשנת 2005 ע"י הטייס ומדריך הטיסה גבעוני אורן, בעל וותק של 15 שנה בתחום התעופה כטייס,בעל רשיונות והגדרים רבים, ובעל אלפי שעות טיסה על מטוסים שונים .
החברה עוסקת בשירותי טיסות חויה ובטיסות הדרכה .
טיסות החויה: הינן טיסות פרטיות למטרות שונות, החל מטיסה רומנטית זוגית לאור השקיעה, דרך טיסת כיף או טיסות מתנה,טיסות ימי הולדת, טיסות צילום, טיסות בהזמנה מיוחדת לאתרי נופש ואתרים קדושים בצפון ובדרום הארץ, ועד התנסות בהטסת מטוס.
טיסות ההדרכה: הינן טיסות למטרת הוצאת רשיונות טייס שונים : רשיון פרטי, רשיון מסחרי, הגדר מכשירים, ורשיון מדריכי טייס.
החברה טסה כמעט לכל נקודה ויעד בעולם ובישראל בפרט, ישנם חבילות כיף וחבילות משולבות, החברה טסה שבעה ימים בשבוע, משדה התעופה דב הוז שבתל אביב,
בין לקוחותינו: ערוץ 2, ערוץ 10, כ-50 בתי מלון מהמובילים בישראל, אלקטרה, חבר משרתי הקבע, הייטק זון (פורטל אינטרנט לחברות ההייטק),מועדוני צרכנות יח"ד, הוט, פורטל הורים וילדים, לקוחות עסקיים ופרטיים – שירותי טיסה VIP גם במסוקים, חברות הייטק, שירות יעיל לאורחים מחו"ל, ולקוחות פרטיים.
אנו מזמינים אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו הגדול אשר טס בעבר וממשיך לטוס בהווה ברגעים הקסומים של כל אחד ואחת בטיסות החויה ובטיסות ההדרכה השונות אשר החברה מבצעת.
החברה ממוקמת בשדה דב שבתל אביב, 03-9400007 , 054-7747534
הטיסות יוצאות בתאום מראש בכל יום ובכל שעה כולל שבתות וחגי ישראל משדה דב.
הינכם מוזמנים להכנס לאתרינו : WWW.ISRAFLIGHT.COM ולהתבונן בדפי האתר במגוון הטיסות, החויות, התמונות, ההמלצות, ואף לקרוא על הלקוחות שמספרים על חוית הטיסה שלהם איתנו.

בברכת כל טוב
גבעוני אורן – מנכ"ל

צוות המדריכים:

"ללמוד לעוף" הינו הפרוייקט החדש מבית " ישראפלייט", פרוייקט זה אשר יתן לכל אחד ואחת מאיתנו את הזכות לממש את חלומו ולהירשם לסדנת תעופה יחודית מסוגה בישראל, אשר תרחיב את אופקיינו בעולם התעופה ואף תמחיש לכל אחד ואחת מאיתנו את ההרגשה והתחושה היוצאת דופן "איך זה להיות טייס/ת" של ממש ולגעת בשמיים!

למי הסדנא מיועדת ?

הסדנא מיועדת לכל אחד/ת אשר מלאו להם 17 שנים ומעלה (ללא הגבלת גיל).הסדנא מומלצת לכל שוחרי ואוהבי התעופה הכללית ובכלל, ולמי שמעוניין ורוצה מאוד " לגעת בחלום האמיתי " ולטעום את טעמו של עולם התעופה בכל הבטיו, מיועד לבוגרים לפני גיוסם הצבאי, וכמובן לכל מי שמעוניין להתנסות בחוויה ראשונית יוצאת דופן בתכניה, בלימודי העשרה בתעופה האזרחית, וכמובן שטעימה נוספת לפני החלטתו אם בכלל אני אוהב ומעוניין להוציא רישיון טיסה בכלל?

תנאי קבלה ורישום?

כפי שכבר ציינו הסדנא מיועדת לכל אחד/ת מגיל 17 ומעלה. הסדנא הינה בעלת אופי של לימודי העשרה, ו"טעימה" מעולם התעופה, בסדנא לא יתקיימו בחינות קבלה או מיונים כלשהם, שפת העברת החומר בסדנא תועבר למשתתף בשפה העברית. לפרטים ורישום לסדנא הינכם מתבקשים להשאיר פרטים בדף יצירת הקשר שבאתר או טלפונית דרך המספרים אשר מצויינים בתחתית הדף ונציגיינו יחזרו אליכם בהקדם עם כל הפרטים הרלונטיים.

מיקום ולימודי הסדנא?

לימודי הסדנא יערכו בשדה התעופה הרצליה ובשדה התעופה דב הוז שבתל אביב, לימודי התיאוריה וטיסות הסימולטור יערכו בשעות אחה"צ ועל פי לוז קבוע מראש, והטיסות המעשיות יבוצעו בשעות אור יום ועד השקיעה כמובן שגם כאן בלוז מוגדר מראש, מיקום השיעור יותאם ביחס לאופי השיעור, שדה דב/הרצליה, כמובן שביום פתיחת הסדנא תחולק תכנית מסודרת למשתתפים.

מבנה הסדנא ומטרותיה?

מחזור ראשון של הסדנא יפתח במהלך חודש דצמבר ובמחזורים של שבועיים ממחזור למחזור, מספר "החניכים" בכל מחזור יהיה בין 8-10 משתתפים, מספר המפגשים בסדנא יעמוד על אחד עשר מפגשים של כשלוש שעות בכל מפגש, ופעם אחת בשבוע וביום קבוע, תקופת הסדנא תערך כשלושה חודשים. והקורס יחולק בתכניו בסדר הבא:

במפגש הראשון אנו נערוך מפגש היכרות עם צוות הסדנא (מדריכי טיסה, מדריכי תאוריה, אנשי סימולטור, וכו`) יערכו הסברים מפורטים וחלוקת חומרי לימודי רלוונטים לסדנא, כולל כלי כתיבה, חולצה, ואוגדן.

במפגש השני והשלישי יעברו המשתתפים של הסדנא שיעורי תיאוריה באוירודינמיקה, פיקוח, נהלים, ותאוריה כללית ובסיסית של עולם התעופה הכללית בכל הבטיו.

במפגש הרביעי יעברו "המשתפים" שיעורי תאוריה ע"י מדריך הסימולטורים מספר אחד בישראל להכנה מיטבית ואופרטיבית בטיסת סימולטור אמיתי! זו תיהיה ההכנה לשיעורים הבאים.

במפגש החמישי והשישי יטוסו ויטיסו המשתתפים עם מדריך טיסה וותיק ומנוסה (קברניט בדימוס בארקיע) את הסימולטור טיסה בזוגות כפי שמקובל בקוקפייטים בחברות התעופה השונות בישראל ובעולם, (סה"כ שלוש שעות טיסות סימולטור זוגית.)

במפגש השביעי יערך פאנל עם "טייס ונווט מחיל האויר, אשר יסקור את שלבי ומבנה קורס הטייס הצבאי ותנאי קבלתם של המיועדים לשירות בחה"א ואף יענה על שאלות, בנוסף נארח טייס אשר טס בחברת תעופה בישראל אשר הוציא את כל רשיונותיו כאזרח והצליח להתברג כטייס מן המניין לחברת התעופה, ולקינוח נתעדכן ע"י כתב לעינייני תעופה בחידושים והמצאות בעולם התעופה בכלל. ולאחר שעברנו כבר יותר מחצי תקופת הסדנא הגיע הזמן לטיסות המעשיות.

במפגש השמיני, התשיעי, והעשירי יבצעו המשתתפים טיסות אמיתיות עם מדריך טיסה במטוס מסוג צסנה 172 אשר יחולקו באופן הבא: טיסה ראשונה הינה טיסת היכרות בסיסית עם המטוס ופועליו, טיסה שניה הינה לימודי המראה ונחיתה, וטיסה שלישית מסכמת הינה טיסה בזוגות "טיסת ניווט לחיפה", לפני כל טיסה יבצעו המשתתף והמדריך תדריך טיסה מסודר אשר יגדיר את מטרת הטיסה ואת מטרותינו באותה טיסה, ובתום הטיסה נבצע תחקיר בעבור מה שהשגנו בטיסה- ממש כמו בחיל האויר, (סה"כ שעתיים טיסה נטו כולל הטיסה הזוגית.)

במפגש האחד עשרה יערך מפגש סיום מכובד בו יקבלו משתתפי הסדנא תעודת גמר בה יצויין שעות הטיסה המעשיות והמדומות של המשתתפים החתומות ע"י מדריכם האישי, ובמידה ויחליטו להמשיך בהוצאת רישיון טיסה אזרחי, שעות אלו יוכרו במניין השעות הדרושות למתן רישיון טיסה, בנוסף יערך סיור מרשים באחד ממגדלי הפיקוח.

מטרת הסדנא העיקרית ?

הינה לחשוף באופן מרשים את המשתתפים לעולם מרתק ומלא תוכן של התעופה, ואף ליצור פוטנציאל של המשכיות ללימודי קורס טייס אזרחי, ואולי אף לחשוב על הסבה מקצועית לחלק מאיתנו ולהצטרף לקומץ איכותי של מגשימי חלומות ולהגיע יום אחד להיות טייס באחת מחברות התעופה המובילות, תחשבו על זה "וכנסו ללינק של מנחם הורביץ בדף הבית שטוען שללמוד לטוס זה - לא בשמיים"

בכל אחד מהמפגשים יתכבדו המשתתפים בכיבוד קל, קפה, ושתיה קלה.

מחירה של הסדנא:

כפי שכבר קראתם בתמליל הדף, הסדנא מכילה בתוכה את מכלול פרטי ומרכיבי הקורס, לרבות שעות הטיסה ושכר המדריכים, חדרי הלימוד,חומר העשרה, וכו`, לכן עמלנו רבות במחשבותינו על מנת ולנסות לצמצם באופן משמעותי את עלויות הסדנא על מנת שבאמת אנשים שרוצים לחוות את החוויה הראשונית ולהגשים חלק קטן מחלומם בסדנה איכותית, יוכלו להעניק זאת לעצמם או למישהו יקר במחיר שווה כמעט לכל נפש, ולכן אנו נשמח בשיחת טלפון להעניק לכם את מלוא האינפורמציה הנדרשת וכמובן שאת מחירה של הסדנא.

אנו נשמח לשמוע מכם בהקדם

בברכה

צוות "ישראפלייט"

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    |  03 - 9400007054 - 7747534

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • כתובת:
  תל אביב-יפו,נמל התעופה שדה דב תל אביב
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  תל אביב-יפו
 • שעות פעילות:
  7-24

 
 • מתחילים
 • בינוניים
 • מתקדמים
 • חניה
 • שיעור נסיון
 • פעילות בשבת
 • מחיר למשפחה
 • נגישות לנכים
 • אירועים
 • דתיים בלבד
 • בנים לבד
 • בנות לבד
 • בנים ובנות מעורב
 • חינוך מיוחד
 • בעלי צרכים מיוחדים
 • ילדים
 • נוער
 • מבוגרים
 • גיל הזהב
(41639)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים