בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> מודעות > העצמה אישית בעזרת קלפי טארוט

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

פעילויות נוספות של חוג זה:


העצמה אישית בעזרת קלפי טארוט

  |  050 - 6616702תיאור הפעילות:

קורס המשלב יחדיו את הכרת קלפי טארוט בד בבד עם הקניית כלים להתפתחות ולמודעותבשילוב ידע רוחני והתאמנות בפריסות.
הקורס מיועד לאלו המעוניינים ליצור שינוי בחייהם,לפתח את המודעות האישית בתחומים שונים בחייהם ולהכיר את קלפי הטארוט לעומקם מההיבט הפסיכולוגי והרוחני שלהם.


מיקום חיפה
ימים ושעות לפי בקשת המשתתפים
מספר מפגשים 12
אורך המפגש שעתיים-שעתיים וחצי
תדירות המפגשים פעם בשבוע

מטרת הקורס:

מטרת חייו של האדם המודע הינה גדילה וצמיחה ובחיינו אנו צוברים הצלחות וכישלונות כאחד, תקופות שפע ותקופות משבר האופייניות לכל גיל ותקופה בחיים.
אבל, דווקא מצבי המשבר הם אלו המאפשרים לנו יותר מכל לגייס כוחות חדשים, ללמוד ולהפנים לקחים ומסקנות ולצאת מהמשבר מחוזקים ומפותחים יותר. בשפה הרוחנית אנו אומרים כי עלינו להבין את "השיעור שלנו" – את הסיבה לכך שמצב המשבר קרה ומהם השינויים שהמשבר הזה קורא לנו לעשותם.
לכן, הפתגם "הכל צפוי והרשות נתונה" – חשוב כל כך ומתאים לדרך עבודתי. אני מאמינה שעל האדם מוטלת חובת הבחירה ועקרון החופש האישי לבחור באיזה דרך הוא רוצה ללכת ולאן הוא רוצה לפנות בצומת שהביאו אותו חייו אליה.

לימוד קלפי הטארוט אותו נחווה בקורס זה, יעניק למשתתפים תובנות העולות מהקלפים, המיועדות לכוון אותם לקחת את חייהם קדימה מתוך זווית ראייה של מודעות המכוונת את האדם לשיפור איכות חייו ולהתמרה של כוחותיו הנפשיים והרוחניים.
הקלפים יכולים להצביע על כישרונות ויכולות חיוביים וייחודיים שיש לאדם ובד בבד להציף אצלו את אותם מקומות הדורשים תיקון. אותם מקומות בהם הוא מאבד אנרגיה ואשר מעכבים אותו בדרכו ההתפתחותית.
כך שהאדם לומד להיעזר בכוחותיו ובמשאבים הפנימיים הקיימים כבר אצל, ואולי אינו מודע להם או אינו מעריך אותם מספיק, לשימוש לעזרתו.

בעיני, כיועצת להעצמה אישית וכמורה לקלפי טארוט המטרה העומדת מול עיני בהוראת קורס זה הינה ברורה וחד משמעית –
ליצור אצל המשתתפים שינוי והתפתחות בתחומים שונים בחייהם.

הידע שיינתן בקורס הינו חשוב ומהווה בסיס לאותו מסע רוחני להתפתחות ולמודעות, אבל לא פחות חשוב ואפילו יותר הוא מה התלמיד עושה עם הידע שרכש – כיצד הוא משתנה – מה נפתח ברגשותיו, מה השתנה בתהליכי חשיבתו, האם כוח הרצון שלו התחזק ונעשה ממוקד יותר לדרך המתאימה לו, האם המודעות הרוחנית התרחבה, האם האינטואיציה התחדדה ועתה היא משרתת אותו טוב יותר בתהליכי קבלת החלטות ובהתנהלותו בחיים.

באותה סדנה להתפתחות בה אנו צועדים מיום היוולדנו אנו פוגשים בדרכנו כלים ואמצעים שיכולים לשקף לנו את עצמנו לעצמנו לטוב ולרע.
צירוף מופלא כזה בין מאורעות חיינו לבין תובנות גבוהות של מודעות הם הם יוצרי השינוי הנחוץ כל כך לשיפור איכות חיינו בתחומים השונים.צוות המדריכים:

צביה טורקניץ

בוגרת B.A בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה.
עסקתי כמה שנים במקצוע בעיקר בתחום הטיפול במשפחה וילדים וכן שיקום (נפשי וגופני).
בתקופת עבודתי כעובדת סוציאלית חשתי כי איני ממצה את הפוטנציאל הטיפולי הטמון בי, אך לא יכולתי להסביר לעצמי מדוע.
כיום, כשאני חוזרת לתחום הטיפולי מזווית הראיה ההוליסטית-רוחנית ברורה לי היטב הסיבה - הייתי צריכה לעבור תהליך של התפתחות ומודעות נפשית ורוחנית כדי למצוא את הנוסחה המתאימה ביותר לקבלת תוצאה מירבית בטיפול.

לכן, במשך 8 השנים האחרונות הקדשתי עצמי ללימודים אלטרנטיביים-רוחניים כמו: פסיכותרפיה הוליסטית (במכללת מבטח ביגור), קורס קלפי טארוט למתחילים ולמתקדמים, קורס מורים להתפתחות רוחנית ולמודעות אישית וכן ייעוץ וטיפול דרך כלים אלטרנטיביים כגון: עבודה חוויתית עם קלפי טארוט, דימיון מודרך ורייקי.

כמו כן, סיימתי בשנה זו לימודים של שנתיים של תורת הלוגותרפיה - שאותה הגה ד"ר ויקטור פרנקל (מחבר הספר הידוע "האדם מחפש משמעות" ועוד ספרים רבים נוספים).
ד"ר פרנקל טען שהצורך הבסיסי של האדם הוא הצורך למשמעות וכי על האדם לגלות אחריות, יכולת בחירה, לחזק את משאביו ולהשתמש בכוחותיו הייחודיים כדי להוביל עצמו לחיים משמעותיים.
ברוח הלוגותרפיה אני מעבירה הרצאות וכן סדנאות המיועדות להעצמה אישית ולמציאת חיים משמעותיים ואיכותיים כל אחד לפי רצונו ויכולותיו.


טיפול ויעוץ אישי
כיועצת להעצמה אישית אני משלבת תיאוריות טיפוליות קונבנציונליות המטפלות במגוון רחב של בעיות אישיות בהן נתקל האדם במהלך חייו והתפתחותו, בד בבד עם ראייה הוליסטית המתייחסת לכל רבדיו של האדם - הפיזי, הרגשי, החשיבתי והרוחני כאחד.
בצורה זו, המטופל ואני שמים לנו למטרה לאתר את הדפוסים הרגשיים, החשיבתיים והמעשיים שסיגל לעצמו במשך השנים ולבדוק האם יש צורך לשנותם כדי שיתאימו לתהליך התפתחותו העכשווי. יחד אנו מנסים לאתר את הצרכים האמיתיים של נשמתו ואת מסלול ההתפתחות והמודעות הייחודי רק לו, בדרך הארוכה להגשמה עצמית, לאושר ולשפע.

בעבודתי הטיפולית אני משלבת:
- דיאלוג טיפולי מעמיק
- שימוש בקלפי הטארוט ובבקלפי מודעות שונים אחרים כאמצעי לקבלת מידע נוסף אינטואיטיבי-רוחני על בעיות המטופל – חסימות רגשיות, תקיעויות וכדו` – ועל הנתיב האנרגטי המומלץ עבורו כדי לעזור לעצמו לפתור בעיותיו ולצמוח.
בעזרת קלפי הטארוט אני עובדת עם האדם בדרך חוויתית על שינוי, מודעות והתפתחות.
- תרגילי דימיון מודרך, שיטות מדיטציה שונות, עקרונות יצירת מציאות ואוטוסוגסטיה.

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    |  050 - 6616702

 • כתובת:
  חיפה,
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  חיפה
 • שעות פעילות:
 
 • מתחילים
 • בנים ובנות מעורב
 • מבוגרים
(39985)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים