בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >>חוג מגזין > yael eloul

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג

הירשמו חינם להטבות

בחר מדור:


yael eloul

הבלוג של yael  eloul

שם פרטי: yael
שם משפחה: eloul
דוא"ל: שלח דואר
קישור :  האתר שלי
ישוב: גבעת ח"ן
קצת עליי:
יעל אלול,ילידת שנת 1982 צרפתהשכלה:תעודת הדרכה מוינגייטתעודת הדרכה אולימפית מכפר הנוער כנותבוגרת landmark educetionבעלת יותר מ 12 שנות ניסיון בהדרכת ילדים ונוער בעלי קשיים חברתיים ,דימוי עצמי נמוך,בעיות התנהגות וליקויי למידה בעלת "החווה החקלאית" במושב גבעת ח"ן"אני כל פעם מחדש נהנת לראות איך המשתתפים נפתחים ופורצים גבולות חדשים שחשבו שלא יעיזו לעולם לפרוץ...מדהים לראות איך ילד שמקבל את הכלים החברתיים הנכונים,יכול להתעצם ולהפתיע ולהרשים את הסובבים אותו!"
 • רכיבה לגיל הרך

  הפוני הוא בעל חיים אהוב ע"י ילדים בכל הארצות בעולם. הוא בגובה העיניים של הילד הוא פרוותי ונעים יש לו אוזניים מצחיקות ואף גדול ואפילו אפשר לרכב עליו, פשוט החבר המושלם!!
  0 מתוך 5
 • סדנת equicoaching סביב הסוס

  סדנא חוויתית עם סוסים, המשתתפים מוצאים את עצמם פנים מול פנים עם הסוס (לפעמים בפעם הראשונה בחייהם) ונדרשים יחד עם הסוס וחבריהם לקבוצה לעשות תרגילים מאתגרים, בפועל הסוס משמש כמראה ומאפשר למשתתף לחוות את עצמו ולהיות מודע לצורת ההתנהלות שלו במצבים שונים בחיים.
  3.5 מתוך 5
 • העצמה לבני נוער

  לכל ההורים שלום! לפני כמה שנים הגעתי למסקנה שאם לא נמצא "חוג"חדש מסוגו שיאתגר את בני הנוער ויתן להם מענה חברתי וחוויתי,רוב בני הנוער ימשיכו לבלות כל היום מול המחשב!רוב הנוער היום מתקשה בלימודים ובבניית קשרים חברתיים ושלא נדבר על חוסר הערכים...חייבים ליצור שינוי.ולכן החלטתי שאני מרימה את הכפפה!
  5.0 מתוך 5
הקודם
1 |
הבא
בניית אתרים