בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> יחסים זוגיות ומיניות > נקודות G של גבר ואישה וחשיבותם....

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

יחסים זוגיות ומיניות

נקודות G של גבר ואישה וחשיבותם....

או..או...או....רגזמות.
אורגזמות כולם מדברים עליהן, רוצים לחוות אותן, וכמה שיותר .. אז אם כולם מדברים למה שלא נשמע עליהן עוד כמה מילים וטיפים לשדרוגן ולהעשרתן.
המאמר קיבל את הציון: המאמר נקודות G של גבר ואישה וחשיבותם.... קיבל את הציון 4.5 כוכבים  נצפה: 69751  |  דורג: 80
דרג מאמר זה
נקודות G של גבר ואישה וחשיבותם....

אורגזמות. כולם מדברים עליהן, רוצים לחוות אותן, וכמה שיותר .. אז אם כולם מדברים למה שלא נשמע עליהן עוד כמה מילים וטיפים לשדרוגם.


נושא האורגזמות פתוח היום לדיונים שונים ומגוונים ואז נשאלת השאלה: "איך אני יודע שגמרתי ? ". נשים שלא מגיעות לאורגזמה שואלות את עצמן "האם משהו לא בסדר אצלי?" אז אני רוצה להרגיע ולומר שכל אחד ואחת מאיתנו מסוגל לחוות את האושר והעונג שבלהגיע לאורגזמה. אני מזמינה אתכם להצטרף אליי ולגלות כיצד ניתן לחוות אורגזמות שונות ומגוונות וליהנות גם כשאתם לבד וגם כחוויה זוגית מעצימה.


מה היא אֲבִיוֹנָה?.
אֲבִיוֹנָה ידועה כתחושת עונג עילאי המתפשטת בכל הגוף בעת הגעה לשיא ולריגוש המיני בזמן קיום יחסי מין. זוהי תחושה גופנית - פיזית שקשה לעיתים לתאר אותה במילים ומי שלא חוות/ה אֲבִיוֹנָה יתקשה להבין במה מדובר. בעת האֲבִיוֹנָה משתלבים כאחד רגשות, תחושות ופיזיולוגיה של הגוף. הגדרה מדעית : התעוררות מינית (בעברית: אֲבִיוֹנָה) פורקן מיני אותו חווה האדם (וככל הנראה גם יונקים אחרים) במהלך יחסי מין (ואצל האדם ויצורים כמו קופי הבונובו גם במהלך אוננות). לרוב האביונה מגיעה כשהנפש משוחררת, כשיש תחושה של בטחון, נוחות וכמובן גירוי מיני.


במהלך יחסי המין מואץ קצב פעימות הלב והנשימה, הורמונים שנקראים אנדורפינים משתחררים למחזור הדם בכמויות גדולות וגורמים לתחושה של עונג, אושר ורוגע עד לפורקן המיני המאופיין בתגובה של כיווץ והרפיה מהירים של שריריי רצפת האגן והנרתיק ( אצל נשים ). כל התכווצות נמשכת בממוצע כ- 0.2 עד 0.4 שניות, וכוללת כ-4 עד 6 התכווצויות.

לרוב מלווה האֲבִיוֹנָה אצל הזכר בפליטת זרע שכן המטרה המקורית של יחסי המין, במקרה ושכחתם לרגע, היא רבייה. קיימת הנחה לפיה כיווצי הרחם והנרתיק החלים באישה בעת אֲבִיוֹנָה מסייעים לזרע להגיע אל הביצית ולהפרות אותה. גברים יכולים להגיע למס' אורגזמות ספורות במרווחים של מספר דקות עד הבדל של כמה שעות מאחת לשנייה עקב מגבלה פיזית ואילו הנשים מסוגלות לחוות מולטי-אֲבִיוֹנָה ( מספר אורגזמות ברצף ).


האֲבִיוֹנָה הגברית
האֲבִיוֹנָה הגברית באה במקביל לשפיכה בסיומו של שיא הריגוש המיני בעת קיום יחסי מין (ישנם מעט גברים המתקשים לגמור ), אלו הם שני מנגנונים פיזיולוגיים שונים אבל הם קשורים זה בזה ולכן שני פעולות אלו מתרחשות בעת אחת. אולם, תיתכן אֲבִיוֹנָה ללא שפיכה וההיפך.


בזמן האֲבִיוֹנָה הגברית קיים ריגוש עצום ולאחריו תחושה של רוגע, שלווה, הרפיה ועייפות ( הודות להורמון המשתחרר בגופו של הגבר בתום המשגל ).לאֲבִיוֹנָה זו ניתן להגיע ע"י עינוג איבר מינו של הגבר באמצעות חיכוך, אם ע"י מגע אוראלי , ידני או בעת חדירה. בזמן האֲבִיוֹנָה הגבר מרגיש התכווצויות באזורים שונים בגוף כולל באגן ובאזור הערווה וקצב הלב עולה, אלו תכונות משותפות לכל הגברים אולם ההרגשה האישית בזמן אֲבִיוֹנָה שונה מגבר לגבר ומפעם לפעם.


אצל הגברים ישנה נקודה שנקראת נקודת "אל-חזור " מנקודה זו לא ניתן לעצור את אֲבִיוֹנָה ואת השפיכה הבאה במקביל אליה. שפיכה בניגוד לאֲבִיוֹנָה היא תהליך פיזיולוגי הקורה ברגע שעוברים סף פיזיולוגי מסוים שגורם להתרחשות התכווצויות אוטומטיות של הערמונית ושפיכה של נוזלי זרע.


חשוב לדעת! מהי נקודת ה G של הגבר?
את האֲבִיוֹנָה הגברית ניתן לשדרג. אך לא כל הגברים מוכנית להתנסות בחוויה הזו מכיוון שנק' ה G של הגבר נמצאת איפה שהוא יושב .. כן – בפי הטבעת . אם הגבר שלך מוכן להתנסות בעונג חדש ולא מוכר אני מזמינה אותך לבקש את רשותו ולהחדיר אצבע משומנת היטב ( ג'ל סיכה על בסיס מים / סיליקון ) לתוך פי הטבעת שלו, כמה סנטימטרים מעטים מהכניסה לכיוון הבטן תגלי נקודה תפוחה ועגולה בגודל של אגוז אותה יש לעסות בתנועות עדינות של " בוא הנה " . נקודה זו נמצאת על הערמונית אֲבִיוֹנָה חזקה פי 10 מהאֲבִיוֹנָה הרגילה שהוא חווה עד היום. שימי לב – כל גבר הוא יחיד במינו , יש גברים שיאהבו את זה ויתענגו ויש כאלו שלא יתנו לך להתקרב לאזור .. אבל, אלו שיסכימו לזרום עם החוויה, לעולם לא ישכחו אותך !

אֲבִיוֹנָה הנשית
האֲבִיוֹנָה הנשית הינה חוויה מופלאה שכל אישה זכאית לחוות אותה. אצלנו הנשים חוויית האֲבִיוֹנָה היא רגשית. אם אנחנו עייפות, מתוחות, טרודות מיום עבודה, לימודים, ילדים או שהמערכת הזוגית שלנו לא מתפקדת נתקשה להגיע לאֲבִיוֹנָה המיוחלת. מחקרים מראים כי האֲבִיוֹנָה הנשית מתרחשת בעיקרה במוח, והגירוי הפיזיולוגי משני, לכן נשים מתקשות יותר להגיע אליה, עקב מחסומים חברתיים ופסיכולוגיים. נשים מגיעות לשיאן המיני לאחר גיל 30 שכן אז הן יודעות יותר על גופן ועל מה גורם להן לגירוי מיני. מחקרים מלמדים שבערך 80 אחוז מהנשים חוות אֲבִיוֹנָה מגירוי ישיר של הדגדגן, ורק כ-20 אחוז מגירוי הנרתיק.

בכל אחת מאיתנו גלום הפוטנציאל האורגזמתי ואנחנו יכולות לזכות לחוות אותו ממקום של אהבה עצמית וערך עצמי. אין לנו צורך בתלות בבן זוגנו ליחסי המין – במה שהוא אומר לנו , בדעתו עלינו ועל הגוף שלנו , בהיכרות שלנו איתו ( גם עם סטוץ אפשר לחוות אורגזמות ). כל שעלינו לעשות הוא להוקיר את עצמנו, לאהוב את הגוף שלנו, להיות רגועות ושלוות כשאנו נכנסות למעשה האהבה ולרצות להעניק לעצמנו את המתנה המדהימה שנקראת אֲבִיוֹנָה. אישה שמזייפת אֲבִיוֹנָה בכדי לרצות את בן זוגה רק גורמת לעצמה תסכול ויתרה מכך היא מפספסת את אחת החוויות המדהימות ביותר. אז תני לעצמך את הרשות להיות מי שאת !

אני פונה אליך יקירה ואומרת : אל תשכחי - את צריכה לרצות רק את עצמך. דאגי לדבר במיטה, תקשורת טובה במיטה תביא אותך לשיאים חדשים. אמרי לבן הזוג שלך האם המגע שלו עושה לך טוב, איך ואיפה את אוהבת שנוגעים בך, האם הגעת לסיפוקך ואם לא בקשי ממנו שידאג לכך – גבר שאכפת לו ממך יעשה זאת וזה שלא , איך אמרה ורדה רזיאל ג'קוט " תזרקי אותו ! " .


אֲבִיוֹנָה של הדגדגן
הדגדגן נוצר אך ורק למטרה אחת – עינוג האשה. זוהי מהותו. הוא מכיל יותר מ-8,000 קצות-עצבים וכשהוא מגורה, כלי הדם באזור מתרחבים, איברי המין מתמלאים בדם ושרירי אגן הירכיים הופכים מתוחים – וזה מיתרגם במוח שלך לאותה תחושה חמימה ומענגת הקרויה "גירוי מיני".
אֲבִיוֹנָה של הדגדגן בנויה בדרך כלל ממספר שיאים כך שכל אישה חווה את תחושת האֲבִיוֹנָה באופן ייחודי לה . ניתן להגיע לעונג דגדגני בשימוש בזרם מים במקלחת או בגירוי עצמי אם ע"י ליטוף , נגיעה ואוננות בשינוי לחץ מוגבר של האצבעות שלך על גבי הדגדגן ( או צעצוע כדוגמת ה "רוקט – פוקט " ) בקצב שטוב לך עד להגעה לגירוי הולך ומתעצם ( סימן שאת במקום הנכון ! ) , כך שכל הסביבה רטובה והדגדגן תפוח ואדום הסיום מגיע בעונג האֲבִיוֹנָה. האוננות יכולה להתבצע לבד ( את והפנטזיות שלך), וגם ליד ועם בן הזוג. לפעמים אישה לא מסוגלת לצאת מתחושת השליטה ולכן יהיה לה קשה לאונן לבד. כדאי לשחרר את תחושת השליטה בכדי לחוות את אחת התחושות המיניות המעצימות ביותר.

לאחר שלמדת לחוות אֲבִיוֹנָה באוננות עצמית אני ממליצה לצרף את בן הזוג ולאונן בנוכחותו. כשתצליחי לחוות אֲבִיוֹנָה בנוכחות בן הזוג, זוהי פריצת דרך שאחריה תוכלי, אם תרגישי מוכנה לכך, לחוות אֲבִיוֹנָה בעזרת גירוי על ידי בן הזוג בסקס אורלי . לאחר מכן, השמיים הם הגבול ...


אֲבִיוֹנָה של נקודת הג'י
נקודת הג'י היא גוש קטן של קצות עצבים ובלוטות הממוקם סמוך לשופכה הנשית - איזור הטלת השתן. עונג בנקודת הג'י ניתן לחוש בשני אופנים או באמצעות חדירה או הפעלת גירוי באזור מסוים מאד של הנרתיק. לחוקרים לא ברור אם נקודה זו קיימת או לא אבל ידוע שיש נשים שהנרתיק שלהן רגיש יותר מבחינה עצבית מהנרתיק של נשים אחרות והן מרגישות גירוי זה טוב מאחרות. בכדי להתחיל לחוות אֲבִיוֹנָה מנק' הג'י אֲבִיוֹנָה דגדגנית או ע"י משחק מקדים מורחב ומפנק ע"י בן הזוג . ברגע שאת מגורה נק' הג'י תבלוט בתוך הנרתיק. אז יש לשכב על המיטה על הגב , לפסק את רגליך ולקרב אותם מעט אל הבטן. היעזרי בגבר ובקשי ממנו להחדיר 2 אצבעות לכיוון הבטן כשלושה וחצי עד חמישה סנטימטרים מהכניסה לנרתיק ( המיקום משתנה מאישה לאישה ) ולבצע בתוך הנרתיק תנועת " בואי הנה " עם האצבעות .

לפעמים מלווה עינוג נק' הג'י עם הרגשה מאוד חזקה של רצון לתת שתן. זה טבעי – אין סיבה לבהלה, זה אומר שהוא בדיוק במקום הנכון ! אם תהיי שלווה ורפויה התחושה תחלוף אלא אם אכן את צריכה באמת פיפי - אז פשוט גשי לשירותים לפני האקט ,הטילי את מימייך וחזרי להמשיך בעונג.


מכיוון שמדובר בעינוג נקודה שנמצאת בעומק הנרתיק את האֲבִיוֹנָה תחושי כאֲבִיוֹנָה " עמוקה " שכן הגירוי מערב עיסוי של הדפנות הפנימיות של הנרתיק. ישנן נשים שיסיימו אֲבִיוֹנָה זו ע"י הפרשת נוזל שקוף הידוע כ" שפיכה נשית ". נוזל השפיכה הנשית אינו שתן, הוא חסר טעם וחסר ריח ומהווה המקבילה הנשית לשפיכה הגברית.

ניתן לחוות גירוי של נקודת ה ג'י גם באמצעות איבר מינו של בן זוגך כאשר את זו השולטת בתנוחה. בקשי ממנו לשכב על המיטה או לשבת התיישבי עליו וקשתי את גבך לאחור ופשוט "רכבי" עליו ( עלי ורדי ). נסי תנוחות שונות בעזרת אגן הירכיים שלך, עד שתגיעו לנקודה. תנוחה נוספת שיכולה להקל היא תנוחת ה" דוגי סטייל " , כשהוא חודר לנרתיק שלך מאחור. בהצלחה!


אורגזמות .. למה זה טוב ... ?
הורמונים שמשתחררים בעת האֲבִיוֹנָה גורמים לנו לתחושת אושר וסיפוק. זוגות שנהנים מקיום יחסי מין וסיפוק אורגזמתי ירצו להישאר בקשר מתמשך זה עם זו והחוויה הזוגית שלהם תתחזק. חיבור למיניות שלנו מוביל אותנו לחיים הרבה יותר בריאים ומאושרים.
אז רוצו לעשות אהבה ..

ממני באיחולי עונג
לימור בנדל
סקסולוגית ,יועצת אישית וזוגית
יעוץ אישי, יעוץ זוגי ומיני ותהליכי גישור
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור יחסים זוגיות ומיניות

תגובות (לכתבה זו התפרסמו 17 תגובות)

 • 1
  כל אחד והסטיות שלו :-) (ל"ת)
  לימור   (13.3.2007)
 • 2
  תודה על האינפורמציה
  לימור - אחלה כתבה, בדיוק מה שחפשתי... כל אישה יכולה לחוות אורגזמה של נקודת הג`י?
  יונית   (10.6.2007)
 • 3
  יש לך טעויות מקצועיות (ל"ת)
  משה   (23.1.2008)
 • 4
  מה הן ..?
  מאוד קל לזרוק באויר מילים .. אני תמיד פתוחה לשמוע דעות של אנשים אחרים. אגב,גוף האדם אנו עוסקים , בטבע האנושי. אין אמירה שהיא קבוע למישהו אחד ולמישהו אחר - כל גוף שונה במהות שלו. באם אתה רואה תגובתי, אתה מוזמן לכתוב מה לדעתך הטעויות במקום להשאיר משפט באויר. וכן אתה מוזמן לכתוב לי למייל, כתבה זו פתוחה וניתן לשנות אותה באם אכן יש טעות בדברי. אשמח לשמוע ..
  לימור בנדל   (19.3.2008)
 • 5
  כתבה מצוינת
  תודה רבה על האינפורמציה הרחבה והמעניינת. את כותבת בצורה מעניינת וסוחפת מאוד .אהבתי לקרוא את הכתבה
  ניל   (26.5.2008)
 • 6
  קרית גת
  הייתי רוצה לשאול אותך עוד שאלות ומאוד עזרת לי תודה
  ירין   (29.1.2009)
 • 7
  קרית גת
  מאוד עזרת לי תודה
  ירין   (29.1.2009)
 • 8
  קרית גת
  מאוד עזרת לי תודה
  ירין   (29.1.2009)
 • 9
  מעולה
  היי לימור ולכל הקוראים, חשוב להוסיף שאם הגבר מחדיר אצבעותיו כדאי שציפורניו יהיו גזוזות אחרת אין שום הנאה אלא רק סבל.
  ורד   (12.10.2009)
 • 10
  את ממש טיפוס מחליא
  לימור "היקרה" אין לך דברים יותר טובים לעשות בחיים מאשר להכניס כתבות באתרים של חוגים שבהם צופים גם ילדים. ממש בושה שבשביל למכור מסיבת רווקות את צריכה להעלות כאלה כתבות מבזות שפוגעות ברגשותיהם של הרבה אנשים.
  דליה   (30.10.2009)
 • 11
  דליה יקרה ואהובה
  ראשית , הכתבה ב"אהבה , זוגיות ומיניות " זה לא אתר לחוגי ילדים בלבד .. שנית , אני מזמינה אותך לחשוב בראש של ילדה ולא בראש של אישה בוגרת שחוותה על בשרה את עולם המיניות הבוטה והכואב ( ככה עולה מכתיבתך ). מבט מעולם נפלא וקסום של נערה צעירה שרוצה להכיר את גופה , את מיניותה ואת בן זוגה . הכתיבה שלי באה ממקום אוהב , מקבל , אינטמי ועוטף . אני ממליצה לך בחום להראות את הכתבות שלי לבני הנוער שלך בבית , לדבר איתם על אהבה , זוגיות ובעיקר על מיניות. מקום של פתיחות גורם לילדים לגדול יותר בריאים ועם מיניות פתוחה , אוהבת ומקבלת יותר !
  לימור בנדל   (8.11.2009)
 • 12
  תודה רבה
  היי לימור, את הרצת בבית הספר שלנו עד היום אני לא אשכח את זה היה שיעור מעניין במיוחד תודה רבה! ותודה על האינפורמציה המעניינת והמועילה
  חסוי   (14.11.2009)
 • 13
  לדליה המתחסדת
  דליה היקרה, מה את בכלל עושה באתר כזה? איך הגעת למאמר הזה? חיפשת מידע על "טיפול בצמחי גן"? "נקלעת" במקרה למאמר על אורגזמה? ברור שהגעת למאמר על אורגזמה כי רצית לקרוא על אורגזמה! ואחרי שקראת (בשקיקה??) את מנבלת את המקלדת? את משולה בעיניי לאותם חרמנים הכי גדולים (בד"כ דוסים) העסוקים כל היום ב"טיהור המחנה" מ"זימה" ו"תועבה" עד כדי "מסירות נפש" יומיומית... חור המנעול משמש רק לאחת משתי האפשרויות הבאות: 1. למפתח...לנעול ולפתוח... 2. להציץ ולשתוק. אין אופציה של להציץ ולהעביר ביקורת...
  J. Baptiste Poquelin   (26.12.2009)
 • 14
  כתבה יפה מאוד
  שלום לימור, רציתי לומר שהכתבה שלך מאוד עניניה אותי ונתנה לי אינפורמציה נוספת על זו שכבר ידעתי, אני בכל זאת חושבת שבאתר מסוג כזה לא אמורים להיות כתבות כאלה כי באמת ילדים נכנסים לאתר הזה והכתבה מתאימה מגיל מסוים ומעלה אך אני חושבת עם זו שזו לא אשמתך כלל כי באמת יש באתר כתבות על יחסים וזוגיות ואם יש מישהו לפנות אליו זהו מנהל האתר, בכל מקרה הכתבה שלך היתה מצוינת לפי דעתי ומנוסחת היטב. וממש לא "סוטה" וכדומה, לא היו פה דיבורי לכלוך כלל, המילים שהשתמשת בהם היו בסדר גמור לפי דעתי. יישר כוח.
  חן   (16.6.2010)
 • 15
  טוב ללמוד את זה יותר ידע למיטה (ל"ת)
  דם~ועצם   (5.2.2011)
 • 16
  אפשר עוד. (ל"ת)
  חסוי   (9.5.2012)
 • 17
  אוהבת אותך את הפתיחות ואת הכתבות שלך! (ל"ת)
  שיר   (22.9.2013)
בניית אתרים