בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> לימודים והעשרה > תוכנית “Ready Steady Move” מלמדת את ילדי ספרד לדבר סינית!

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

לימודים והעשרה

תוכנית “Ready Steady Move” מלמדת את ילדי ספרד לדבר סינית!

לא רק בישראל! גם ילדים במדינות אחרות נהנים עם "כיף, כושר ואנגלית!"
המאמר קיבל את הציון: המאמר תוכנית “Ready Steady Move” מלמדת את ילדי ספרד לדבר סינית! קיבל את הציון 4.0 כוכבים  נצפה: 1018  |  דורג: 1
דרג מאמר זה
תוכנית “Ready Steady Move” מלמדת את ילדי ספרד לדבר סינית!

Ready Steady Move, תוכנית הכושר הרב-לשונית מבית קבוצת הלן דורון לחינוך, סוחפת ומלהיבה ילדים ברחבי העולם! התוכנית נלמדת בישראל בשפה האנגלית כבר שנים אחדות, אך בשנה החולפת החלו גם ילדים בספרד, רוסיה, אוסטריה ואיטליה לפתח כושר גופני וכישורי שפה עם המתודולוגיה של Ready Steady Move.

בתקופה של הידוק החגורה, החוג Ready Steady Move הוא עסקה משתלמת: בד בבד עם פעילות גופנית והיכרות עם שפה חדשה, התוכנית פועלת גם לחיזוק ביטחונם העצמי של הילדים.

הורים בישראל בחרו לאפשר לילדיהם ללמוד עם Ready Steady Move, ובספרד יש לילדים אפשרות ללמוד גם סינית מנדרינית. למרות המצב הכלכלי הנוכחי בספרד, או אולי בגללו, הורים מבינים שהמפתח להצלחה טמון בחינוך, ומציידים את ילדיהם במיומנויות של שפה נוספת שתסייע להם בעתיד. ”מנדרינית היא שפת העתיד," אומר אחד ההורים בספרד. "היא מאפשרת לנו לתקשר עם התיירים שמגיעים מסין במספרים הולכים וגדלים."

תוכנית הלימוד Ready Steady Move מבוססת על מחקרים שהראו כי בזמן פעילות גופנית נוצרים במוחנו קשרים עצביים רבים יותר, המשפרים את יכולתנו לזכור חומר חדש. התוכנית מיועדת לילדים בני 4 עד 8: זו התקופה שבה הילד הוא ממש "ספוֹג טבעי", וקולט בקלות צלילים חדשים ומילים חדשות.
Ready Steady Move משלבת יתרון זה עם פעילויות תנועה, ולכן לא מפתיע שהורים בכל העולם רוצים להעניק לילדיהם את ההזדמנות המיוחדת הזו ללמוד בזמן שהם מכייפים.אהבתם?

כתבות נוספות ממדור לימודים והעשרה

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים