בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> מורה לגיטרה > גיטרה לכל העם

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

גיטרה לכל העם

גיטרה, כלי הנגינה הפשוט ביותר לתפעול. שישה מיתרים , מפרט ומבנה חלול שיוצר תהודה של הצליל למרחקים רבים. יש כל כך הרבה סיבות למה להתחיל לקחת שיעורים בגיטרה . וכשאני אומר הרבה סיבות כוונתי למעבר לכך שזה תורם להתפתחות ולהשתכללות שלך ושל הכישרון המוסיקלי .

גיטרה לכל העם :
גיטרה, כלי הנגינה הפשוט ביותר לתפעול. שישה מיתרים , מפרט ומבנה חלול שיוצר תהודה של הצליל למרחקים רבים. יש כל כך הרבה סיבות למה להתחיל לקחת שיעורים בגיטרה . וכשאני אומר הרבה סיבות כוונתי למעבר לכך שזה תורם להתפתחות ולהשתכללות שלך ושל הכישרון המוסיקלי .
הגיטרה כבעלת יכולת חברתית: תמצאו סיפורים רבים בהם מסופר על חוגי הגיטרה העתיקים והיושבים בהם. דובר על מלכים ובעלי תארי אבירות, שהיו לוקחים שיעורי נגינה בגיטרה וזאת בנוסף לתוכנית אומניות הלחימה שלהם ולימד כתיבה וקריאה. בעלי המעמד האצולה היו שוקדים רבות ולומדים מהטובים ביותר יום יום , סביב השעון, ובאותה תקופה עתיקה סביב השעון לא היה רק ביטוי. בתקופה הרחוקה הזאת, היה כל בעל מעלה מנהל יומן אישי בו היה רושם מה למד באותו היום את כתביו ואת זיכרונותיו. בחלוף השנים נמצאו כתבים מאותה התקופה ,ואיתם הפתעה גדולה ,מה שיפה זה שלכל הכותבים היה משהו אחד במשותף , מהיום בו התחילו לכתוב על שיעורי הנגינה ועל התהליך המלא של למידתם עד היום בו סיימו לכתוב את כתביהם, ניכר שינוי קיצוני בסגנון כתיבתם. תחילה היו כתביהם מבוססים על שיעורים שלקחו, מחשבות והגיגים. עם הזמן נוצר עניין שונה בכתיבהם, כל הללו שהחלו להתעסק בנגינה ולכתוב על שיעורי הנגינה, החלו בד בבד לשנות את המבנה הכללי. כעת היה מדובר בכתבים שעסקו במוטיבציה וסקרנות לתחום חדש . כתבי המחשבות חלפו להם וכל היומנים הוחלפו בלחנים ושירים, אותם לחנים ושירים שתארו את הזיכרונות אבל בצורה שונה מסקרנת וייחודית, אותם היו מנגנים ומספרים לאנשים הקרובים {דובר על סיפורי הגבורה והאהבה הכי כמוסים שלהם}. אותם אצילים כשהגיעו לרמת נגינה גבוהה מאוד חל בהם הצורך להעביר בעצמם חוגי גיטרה לתושבי הארמון וקרבתם {אפילו למשרתים ולגננים}. כל זאת על מנת להבין את הכישרון הגלום בכל אדם ואדם ואת רמתו המוזיקלית מבחינה טבעית. מעבר לכך תמיד היה חשוב לאנשי המעמד הגבוהה להראות ש גם האנשים הפשוטים שעובדים שם הם בעלי ערך גבוהה ומשכילים ולאו דווקא אנשי עם פשוטים. אותם שיעורי גיטרה , חיברו בין האצילים לבין העובדים . הקרבה הייתה כל כך גדולה שכעת מי שניגן בחצרות היה כבר מוגדר כמשפחה, אירועים משפחתיים בהם ניגנו העבד והאדון הפכו לפופולאריים ויצרו קרבה מיוחדת במינה בין האדון למשרתיו הלו הם חברי להקתו .
בקיצור,ראו מה התחיל מאותם שיעורי גיטרה. מדובר בריפוי חברתי קולקטיבי. כל זאת ע"י יצירת מכנה משותף {המוזיקה} שהיוותה כגרום תווך, אמצעי תקשורת בין האדונים למשרתים. כלי הנגינה שכולם אוהבים ומוקסמים ממנו, הכלי שמחדד את היכולות הקוגניטיביות של האדם ודוחף אותו לשבור כל מה שהיה קיים בעבר . הגיטרה, שוברת המעמדות הספרדית.
אהבתם?
בניית אתרים