בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> חוג טניס > חוג טניס- ספורט אצולה לכלל המעמדות

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

חוג טניס- ספורט אצולה לכלל המעמדות

היום, כשמרבית חוגי הטניס נמצאים במרחק נגיעה מהבית, עומדים לרשות כל ילד החפץ בכך, אי אפשר לעכל את העובדה שראשית דרכו של הספורט הלבן, התחיל דווקא כמשחק אצולה.

זה קרה אי שם בימי ראשית המאה ה-17, כשמלכי אירופה אימצו את הספורט החדש אל טירותיהם. ממציאי השיטה למרבית ההפתעה היו כמרים שביקשו להפיג את שעמומם בסוג של פעילות הימורים מעודנת.
וכך, מתחרות שהחלה בין שני שחקנים שהעבירו כדור באמצעות כפות ידיים חשופות מצידו האחד של החדר לצידו האחר, התפתח הרעיון בשלבים למה שאנו מכירים היום, משחק יחידים או זוגות במגרש פתוח, תוך שימוש במחבט וכדור.
במשך שנים רבות נחשב הטניס, החובבני והמקצועי, לספורט יוקרתי ובעשורים האחרונים נגישותו לעם גברה והוא הפך אט אט לפופולארי. היום חוג הטניס הוא יעד נחשק לרבים מהצעירים המחפשים עיסוק מאתגר לשעות הפנאי, ספורט זה כולל בתוכו פיתוח יכולות שהן מעבר לכושר גופני ולהישגים ספורטיביים רגילים. השואף להגיע להישגים משמעותיים בתחום, צריך להביא עימו יכולות מנטאליות גבוהות ומסוגלות להתמיד במשחק שאינו מוגבל בתנאי אקלים או בזמן.
חוג טניס יעניק למשתתף קודם כל שליטה ברזי המשחק, שהם מרובים ומורכבים יותר מענפי ספורט אחרים. גם את שיטת הניקוד המסובכת יוכל השחקן ללמוד ולשנן בעזרת מאמן שיקנה לו ידע בסיסי. זה ידידיי, הייחוד של התחום- לצד הלבוש הצחור והחינני של שחקניו, הוא דורש, בין היתר, שילוב של שליטה וריכוז גבוה. חוג טניס יחדד את כושר ההתמדה ואת האיתנות המנטלית. ובאמצעותו ישתפרו גם חוש האחריות והמחוייבות לפעילות בשיעורים ובוודאי בתחרויות.

אהבתם?
בניית אתרים