בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> גלישה > גלישה- לא רק אונליין, הגיע הזמן להזיז את הגוף

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

גלישה- לא רק אונליין, הגיע הזמן להזיז את הגוף

גלישה או כל פעילות ימית הדומה לה, מתקשרות אצלנו בדרך כלל ישירות לשמש, לחום ולחופשת הקיץ.

בחזוננו אנו רואים גולשים שריריים המתגברים על גלים בגובה עשרות מטרים, בדיוק כמו בסרטים. אבל למעשה, אם נהיה כנים לרגע אחד, מתי הפעם האחרונה שבאמת נחשפתם למראה שכזה? היום זה כבר ידוע- לאחר הדרכה לא ארוכה ובעזרת אמצעים פשוטים כמו בגדים המתאימים לכל עונות השנה, כל אחד מאיתנו יכול להציע חברות לים המופלא ולנסות להתחיל לטייל על נחשוליו.
אצל מרביתנו, רוב הפעילות הגופנית מתקיימת במתנ"סים שכונתיים או בחוג פרטי במסגרת ביתית, אבל למה למעשה? אם כבר הואלנו בטובנו לוותר על המכשירים הביתיים למה שלא נצא מהחללים הסגורים ונתפתה לכשפיו של הים? כך נתגבר על בעיות ההזעה והשעמום מהאימון השגרתי, ואולי אפילו נזכה ביתרון נוסף ונשתזף במקצת.
ישנם מועדוני גלישה מיוחדים הפזורים לאורך חופי ארצנו, בהם ניתן לנצל את ההזדמנות, לעבור הכשרה על פי הרמה האינדיווידואלית ולהתעסק בספורט הקבוצתי. כהורים וודאי אף נשמח להפתיע את הצעירים שבינינו עם גלישה אותנטית המפתחת כושר, אומץ, ביטחון עצמי ושמחת חיים ולהוכיח להם אחת ולתמיד שגלישה לא מסתכמת רק במחשב ובאינטרנט. סגנונות הגלישה הנפוצים ביותר הם גלישת רוח, גלישת גוף, גלישת גלים וגלישת קיט.
לפני בחירת מועדון הגלישה בו ניקח את הקורס, חובה שנוודא כי המדריכים במקום הינם בעלי תעודות מתאימות וניסיון רב בתחום. בארצנו לא חסרים מאמנים טובים ורווי כישרונות, רבים מהם חיילים משוחררים ששירתו בשייטת 13 המפוארת ושולטים בענף הגלישה באופן מרשים. החוכמה היא פשוט למצוא אותם.

אהבתם?
בניית אתרים