בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> ימי הולדת לילדים > משחקי חברה לימי הולדת לילדים

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

משחקי חברה לימי הולדת לילדים

משחקי חברה היו מאז ומתמיד, אטרקציה לימי הולדת לילדים.
למרות המבחר העצום של הרעיונות לחגיגת ימי הולדת לילדים, ששוק חברות ההפקות מציע לנו, אנו עדיין שומרים כבוד לאותם משחקי חברה מסורתיים, שעוברים בירושה מדור לדור.

מהם היתרונות של משחקי חברה בימי הולדת לילדים?
1. משחקי חברה תורמים לגיבוש החברתי בימי הולדת לילדים. באמצעות המשחקים, אנו מפעילים את כל הילדים. בחלק מהמשחקים, מחלקים את הילדים לקבוצות ונדרשת מעין עבודת צוות שתורמת לגיבוש ולשיתוף הפעולה.
2. משחקי חברה בימי הולדת לילדים מעודדים תחרות בריאה בין המשתתפים בפעילות.
3. הפקת ימי הולדת לילדים באמצעות משחקי חברה והפעלות המבוצעות על ידי ההורים, מוזילה באופן משמעותי את העלויות של המסיבה. הילדים, מצידם נהנים באותה מידה ממסיבה תוססת, אקטיבית ושמחה במיוחד.
את משחקי החברה בימי הולדת לילדים חשוב להתאים לטווח הגילאים של הקבוצה המשתתפת במסיבה וכמובן, לרצונותיו האישיים של הילד עצמו.
מומלץ לשתף את הקטנטנים שלנו בתהליך התכנון וההפקה של מסיבות ימי הולדת לילדים.
כמו כן, חשוב לזכור שמדובר בילדים שמתעייפים ומאבדים ריכוז מהר, לכן לא נלאה עם יותר מידי משחקים ונדאג גם לעשות להם הפסקות מידי פעם.
דוגמאות למשחקי חברה בימי הולדת לילדים:
• חבילה עוברת – משחק שתמיד עושה שמח ומפעיל את כל הקבוצה. עוטפים בנייר פרס קטן, המיועד למנצח במשחק, וממשיכים לעטוף שכבות נוספות של נייר. שמים מוסיקה ומעבירים את החבילה בין הילדים. כל פעם שמפסיקים את המוסיקה, הילד שהחבילה נעצרה אצלו, מסיר שכבה. כך ממשיכים, עד שמגיעים לפרס המיוחל.
• נר בבקבוק – משחק עתיק, מצחיק ואנרגטי שלא נס ליחו – קושרים נר עם חוט תפירה למכנסיים והילדים צריכים לנסות להשחיל את הנר לבקבוק תוך כדי ישיבה, כמה שיותר מהר.
• תחרויות ספורט – אם החלטנו לחגוג מסיבות ימי הולדת לילדים בטבע, אפשר לחלק את המשתתפים במסיבה לקבוצות קטנות ולעשות מספר תחנות עם פעילויות ספורטיביות: קליעה למטרה, מרוץ שליחים, משחקי פיצוץ בלונים ועוד. בעונת הקיץ החמה, אפשר לשלב הפעלות ומשחקים עם מים.
• אמת או חובה – מתאים יותר לימי הולדת לילדים מתבגרים (כיתות ו` ומעלה).
אפשר לחשוב על אינספור רעיונות יצירתיים, חדשים וישנים למשחקי חברה לימי הולדת לילדים. התייעצות עם הורים נוספים ושיטוט באינטרנט, יוכלו לסייע בתכנון המסיבה.

יום הולדת שמח!
אהבתם?
בניית אתרים