בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> שחייה > שחייה לילדים

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

שחייה לילדים

פעילות גופנית מומלצת בכל גיל, החל מהילדות, בעיקר לנוכח העובדה שאנו מגדלים דור של ילדי טלוויזיה ומחשבים, שדואגים להפעיל קצת את שרירי הידיים במהלך משחק מחשב או שיטוט אינטנסיבי באינטרנט.

השחייה היא אחד מסוגי הספורט המומלצים ביותר הן לאכלוסיה הבוגרת והן לאוכלוסיית הילדים.
מה הופך את השחייה לכל כך אטרקטיבית וחיונית?
• ספורט קליל ויעיל – בשחייה אנו מחזקים את כל שרירי הגוף במקביל, כמעט מבלי להתאמץ. היעדר תחושת המשקל במים, מאפשר לבצע את תרגילי השחייה בקלילות רבה והתרומה לחיזוק שרירי הגוף ניכרת. תרגול שחייה באופן קבוע, מגיל צעיר, תקנה לילדים הרגלים לאורח חיים בריא וספורטיבי יותר.
• פעילות ספורטיבית מבוקרת - בניגוד לענפי הספורט האחרים, בשחייה, אחוז הפציעות ו/או הנזקים לגוף נמוך מאוד.
• קואורדינציה - השחייה תשפר לילדים באופן ניכר את הקואורדינציה, השיווי משקל והיציבה. כמו כן, השחייה משפרת את סיבולת לב-ריאה
• ביטחון עצמי - שיעורי שחייה יחזקו את הביטחון והדימוי העצמי של הילדים בתוך המים וגם בתחומי החיים האחרים – לימודים, משפחה, חברים וכו`.
• ילדים שמחים יותר – לצערנו, הילדים שלנו חווים מתחים וחרדות כבר מגיל צעיר – תחרויות בבית ספר, מצב ביטחוני רעוע, תאונות דרכים וכו`. פעילות השחייה והשהייה במים כשלעצמה, גורמים לשחרור והרפיה של הגוף והנפש.
באיזה גיל מומלץ להתחיל בשיעורי שחייה?
מומלץ לשלב את הילדים בחוג שחייה כבר מגיל שלושה חודשים. המטרה בחוג שחייה לפעוטות היא לחזק את שרירי הגוף, לשפר את הקואורדינציה ואת היכולות המוטוריות של הקטנטנים.
טכניקות וסגנונות שחייה מומלץ להתחיל ללמוד מגיל 6-7, אך אם לא התחלתם בשלב זה, לא נורא, אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד שחייה.
שחייה בטוחה ונעימה!

אהבתם?
בניית אתרים