בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> קייטנות > קייטנות ילדי עובדים

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

קייטנות ילדי עובדים

הילדים שלנו מחכים כל השנה בקוצר רוח לחופשת הקיץ הארוכה.

הם מפנטזים על אותם חודשיים תמימים של חגיגות ובילויים בלי שיעורי בית ובלי מסגרת מחייבת. לעומת זאת, לנו, ההורים מוטלת המשימה והאחריות לחשוב איך להעניק להם זמן איכות, בלי להיעדר הרבה מהעבודה ובלי לשבור תכניות חיסכון.
שילוב הילדים בלפחות מאחת מקייטנות הקיץ הוא אופציה שכמעט כולנו נבחר בשלב זה או אחר של החופשה.
כיום יש בשוק לא מעט חברות, המפעילות קייטנות לילדי העובדים.
היתרונות של קייטנות לילדי עובדים
הקייטנות לילדי עובדים מאורגנות על ידי מחלקת משאבי אנוש או וועד העובדים, המשקיעים מאמץ בבניית תכנית הפעלה ייחודית ומגוונת, המותאמת לקבוצות הגיל השונות. תכנית הקייטנות כוללת שיעורי העשרה, משחקים, אטרקציות והפעלות חיצוניות של אנשי מקצוע בתחומים שונים (ליצנים, קוסמים, שפים ועוד).
המחיר של הקייטנות הללו מסובסד ובדרך כלל זול יותר באופן משמעותי מקייטנות פרטיות.
בחלק גדול מקייטנות ילדי העובדים, מקיימים את ההפעלות במתחם הסמוך למקום העבודה.כך יכולים ההורים לקפוץ מידי פעם לאזור הקייטנה כדי לפגוש את הקטנטנים שלהם ולוודא שהם שמחים ובטוחים. הילדים, לעומת זאת, יכירו את מקום העבודה של ההורים, את הקולגות שלהם ויפתחו, לרוב, קשרי חברות עם ילדים אחרים.
בקייטנות ילדי העובדים מופעלות הסעות מסודרות בליווי אנשי אבטחה וחובש, המצויד בתיק עזרה ראשונה למקרה הצורך.
מעבר לקייטנות, יש מקומות עבודה המאפשרים לילדי העובדים להשתלב בעבודות קיץ בתשלום. הילדים מסייעים בעבודות פשוטות: צילום מסמכים, מיון, תיוק ועוד. הרעיון הוא להעניק לילדים מסגרת יציבה, ללמד אותם דבר או שניים על לקיחת אחריות, לספק להם תעסוקה איכותית בחופש ולקרב אותם להוריהם ולסביבת עבודתם.

רישום הילדים לקייטנות במקום העובדה הוא פתרון יעיל, נוח, בטיחותי וזול, והכי חשוב שההורים נשארים קרובים לילדים, בלי לפגוע בשגרת עבודתם.

אהבתם?
בניית אתרים