בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> אסטרולוגיה > אסטרולוגיה ומזלות

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה ומזלות

אסטרולוגיה עוסקת בקשר בין מיקום כוכבי השמיים לבין תכונות האדם, אופיו ומזלו

על פי גלגל המזלות באסטרולוגיה, השמיים מחולקים לשנים עשר מערכי כוכבים (מזלות):
טלה, שור, תאומים, סרטן, אריה, בתולה, מאזניים, עקרב, קשת, גדי, דלי ודגים.
המזל נקבע, למעשה, על פי מיקומה של השמש בזמן הלידה.
מומחי אסטרולוגיה גורסים כי לכל מזל, ניתן לייחס תכונות אופי ייחודיות, אשר ישפיעו על תחומי החיים השונים: אהבה, משפחה, קריירה, תחביבים ועוד.
על פי האסטרולוגיה, ניתוח אופיו של האדם, יסייע לנבא תרחישים בעתיד.
ניתוח אופי מזל על פי האסטרולוגיה:
בחברה המערבית, נוהגים להיעזר באסטרולוגיה בכמה דרכים, חלקן כלליות לאופי המזל וחלקן ספציפיות לאדם מסוים:
אסטרולוגיה יומית – ניתוח כללי, על בסיס יומיומי, המפרט מה צפוי לקרות לכל בני האדם, המשתייכים לאותו מזל, על פי מיקומו של הכוכב. האפיון הוא בתחומי החיים השונים: עבודה, חברים, משפחה וכו`. לעיתים, מוסיפים המלצה, כיצד לנהוג לגבי תחום מסוים. לדוגמה: ממליצים ביום מסוים לא לבצע רכישות יקרות.
אסטרולוגיה שבועית – ניתוח כללי, המפרט מה צפוי לקרות לכל בני האדם, המשתייכים לאותו מזל בשבוע מסוים.
אסטרולוגיה חודשית – ניתוח כללי, על בסיסי חודשי, המפרט מה צפוי לקרות לכל בני האדם, המשתייכים לאותו מזל.
אסטרולוגיה שנתית – ניתוח כללי, המפרט תרחישים שיקרו במהלך השנה (לעיתים עם נקודות זמן ספציפיות יותר) + המלצות באיזו תקופה כדאי לבצע שינויים או מהלכים חשובים לגבי תחום מסוים.
האפיונים הנ"ל הם, כאמור, כלליים מאוד, לכן לחלק הם יתאימו ולחלק פחות. את ההורוסקופים הללו, ניתן למצוא לרוב, בעיתונים, מגזינים ובאתרי אינטרנט, העוסקים באסטרולוגיה.
מי שמעוניין לקבל מידע ספציפי ואישי לגבי תכונותיו, אופיו, מעשיו, עתידו ואף לקבל ייעוץ והכוונה בתחומים מסוימים בחיים, צריך לפנות למומחי אסטרולוגיה, אשר יבנו עבורו מפת לידה אישית, הכוללת את תאריך הלידה המדויק שלו (כולל שעה).
באמצעות ניתוח מפת הלידה, יוכלו מומחי האסטרולוגיה להבין את מה שמניע את האדם, לבחון האם הוא נמצא במקום טוב וראוי לו ואם הוא נדרש לשינויים בתחומים מסוימים בחייו: קריירה, זוגיות, ילדים, חברים ועוד. מעבר לכך, ימליצו מומחי האסטרולוגיה על העיתוי והזמן הנכון לביצוע השינויים. ההנחה היא, שלכל שינוי בחיים, יש את התקופה הנכונה, על פי מיקום הכוכבים. אם נבצע את השינוי במועד אחר, ייתכן שלא נגיע לתוצאה הרצויה.

אהבתם?
בניית אתרים