בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> אסטרולוגיה > לימודי אסטרולוגיה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

לימודי אסטרולוגיה

כמעט כולנו שמענו לפחות פעם אחת בחיינו את השאלה ,תגיד איזה מזל אתה?. אם ננסה ביחד ולהתעמק בשאלה הזו (שמטרתה היחידה היא לעזור לבני אדם בהתמודדות מול קווי אופי שונים משל זה שניצב מולם) נגלה עולם שלם שנותן ההתייחסות מלאה לכוכבי השמיים ולעתידו של אדם.

תורת הכוכבים
טוב, אז אנחנו כבר יודעים שבני האדם השונים מבחינים בקווי אופי שונים זה מזה באמצעות זיהוי המזל של הצד השני. השלב הראשון בלימודי אסטרולוגיה הוא להאמין בזה, להאמין שאכן לכוכבים יש יכולת השפעה מסוימת על התנהגות האדם ,החוויות שיעברו עליו גורלו ומצב רוחו . במילים פשוטות יותר, צריך להאמין בכך שניתן לנבא את עתידו של אדם לפי מיקום הכוכבים בשעת לידתו וביום היוולדו. אמונה שכזאת פותחה במשך שנים רבות ומתקיימת בדתות רבות . ביהדות אף נלמדת תורת הכוכבים בקבל ה ורמת הדיוק עולה עם הבקיאות ועם עומק הלימוד. בנצרות ובאמונה הסינית ישנן צורות רבות של גלגולי אסטרולוגיה .
הבנה בסיסית
כשאנחנו מתייחסים לכוכבים לשמש ולירח ולתנועתן למעשה ברוב המקרים ישנה תנועה מעגלית שחוזרת על עצמה בפרקי זמן קבועים. ע"פ אמונה בתנועת הכוכבים נדע למשל שלירח לוקח חודש להקיף את כדור הארץ והפעולה הזאת מחזורית ולכן הירח נמצא אפילו עכשיו בתנועה. תנועה זו משפיעה על כולנו באופנים רבים. בחוגי האסטרולוגיה השונים היחס הוא בין הכוכבים אחד לשני והשפעתם זה אל זה ובין שעת לידת האדם. אם נחזור שוב לירח היות ולוקח לו חודש להקיף את כמות הארץ ויש לנו 12 חודשים בשנה נקבל גם 12 מזלות כלליים.
מזלות ואפיון בסיסי
מאזניים – אוהבי צדק ואיזון אך יחד עם זאת מתקשים בלקיחת החלטות .
עקרב- חדים ושנונים אך לרוב בעלי יצר הרס עצמי.
קשת- כחץ מקשת, פועלים מדחף הרגע.
גדי- חומריים, אוהבי משפחה וממון.
דלי-תמיד במצב של הכלה ולכן חולמים לעיתים.
דגים- אוהבי זוגיות ובעלי רגישות גבוהה מאוד.
טלה-חסרי אמביציה אך בעלי חוש צדק מפותח ומצפון.
שור-אוהבי מציאות ובעלי יציבות נפשית גבוהה.
תאומים- אוהבי חברה ושנונים בעלי דעה כפולה.
סרטן- רגישים ובעלי כריזמה גבוהה מניפולטיביים.
אריה- אחראים ובעלי כושר מנהיגות מוגבר, שתלטנים.
בתולה-מופנמים וביישנים, בעלי סימטריות גבוהה ודיוק.
כל אלה הם תיאורים בסיסיים , מן הסתם אם בשעה זו הייתי רוצה לכתוב על כל המזלות את תיאורים המלא היינו עוברים את ה 200 עמודים על כל אחד מהמזלות!
לסיכום
אומנם הרעיון שניתן לנבא את גורלו של אדם נוגד את המדע המקובל בזמננו. אך יחד עם זאת המדע לא הצליח להפחית את התיאוריה הזו וגם לא לשלול אותה , מה שאומר שיש בה מן האמת ואם כל זה לא מספיק לכם אז רק אציין את העבודה שמדובר בתורה עתיקה מאוד וכל דבר שהוא עתיק הרי שהוא בעל ערך . בהצלחה.
אהבתם?
בניית אתרים