בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> שיאצו > קורס שיאצו

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

קורס שיאצו

נכון , כבר מהשם אנחנו יכולים לזהות שמדובר בשם סיני. השיאצו למעשה לקוח מסין העתיקה , אותה סין שידועה ברפואה הוליסטית מתקדמת ורב גונית. למעשה מדובר בשיטת ריפוי בה המרפא , שמגיע מיומן ומלומד בתחום אנרגיית האדם, מקבל פציינט עם תסמנים פיזיים שמעיקים עליו מתשאל אותו ואז לאחר ההבחנה מרפא אותו

בואו נחזור רגע לתהליך עצמו. טיפול בשיאצו מחייב את העוסק בו ללמוד את זרימת אנרגיות האדם , אותה זרימה שעליה מתבססת כל התורה. התיאוריה היא שבתוך גוף האדם מלבד לאיברים הפנימיים ולפיזיולוגיה המקובלת ישנם קווי אנרגיה שמניעים את הגוף ומסייעים לסינרגיה בין פעולות האיברים. אדם שחש ברע, סביר להניח שנתקל בבעיה אנרגטית , אולי זו חסימת אנרגיה ואולי זו הצטברות אנרגיה. בכל אופן ,סביר להניח שהמטופל ידע לתאר את התסמינים ואת הכאבים שהוא חווה. המטפל יכול לאבחן את המטופל ע"י משוב או ע"י מגע. בדרך זו עובר המטופל צילומי רנטגן אלטרנטיבי, ללא מכשירים חשמליים וללא חדירה פיזית .
מצב ניטרלי
כל אחד שרוצה לראות עצמו בנעלי מרפא שיאצו יצטרך לאמן את עצמו. האימונים יהיו בכמה מישורים : לימוד תיאורית השיאצו לפי הזרימה לפי האיברים ולפי תסמינים. כמו כן המטפל המתלמד, יצטרך להתנסות בעצמו בזליגת אנרגיה ובצבירתה (ע"י תרגילי מדיטציה או חימום הגוף בצורה קבועה). לאחר שנרכש הידע המבוקש ומטפל השיאצו מרגיש כבר מתי הוא במצב זליגה ומתי הוא במצב צבירה, ביכולתו כאשר הוא בשלב הצבירה, לרפא אנשים ולהשפיע להם על זרימת אנרגיית החיים. למעשה המטפל מפתח את המיומנות לשלוט על המצב האנרגטי של גופו. בדרך זו כל מי שמתנסה בשיאצו יוכל לשנות את מצב גופו מזרימת אנרגיה מוגברת לנמוכה ולגלות מהו המצב הניטרלי של גופו. עוד דבר חשוב לא פחות הוא פיתוח טכניקת הריפוי. חלק מתהליך הריפוי דורש מגע לעומק או לחיצות קופצות, זוהי טכניקה שנלמדת , השימוש בשיאצו מחייב ידע של טכניקות מגע רבות.
אופן הטיפול:
אם ברצונכם להיות מטפלים , עליכם לקחת בחשבון שבתהליך הזה יש צורך במגע. נגיעה במיקומי האיברים הכואבים הם האינדיקטור השני למצב האנרגיה בגוף הפציינט. כאשר המרפא נוגע באיבר הכואב עליו להבדיל ולהבחין :
אם האיבר קשה או נפוח – הדבר מצביע על עודף זרימה. הדרך היחידה לטפל באיבר שכזה היא באמצעות תהליך ארוך של פיזור אנרגיה. המטפל יביא למטופל סדרת תרגילים שימשו אותו לפיזור האנרגיה, יחד עם זאת המומחה ישתמש בטכניקת המגע שלמד על מנת לרפא.
אם האיבר רך וצנום- הדבר מצביע על זרימה מופחתת. אם האיבר במצב כזה הרי שאין לו זרימת אנרגיה . במצב כזה על המרפא להשתמש במגעו הקסום והמלא אנרגיות על מנת לחמם את המקום ולמלא אותו אט אט באנרגיה .
לסיכום :
לימודי שיאצו מאגדים בתוכם נושאים רבים ונגענו בהם על רגל אחת. אם תמיד חלמתם להיות אלה עם "מגע הקסם" יש לכם את האפשרות, הדלת פתוח ומחכה שתכנסו בה. קחו קורס שיאצו , אל תפחדו ללמוד דברים חדשים, רכשו ידע עתיק שנצבר במשך מאות שנים והשתמשו בכלי היפה הזה על מנת לרפא אנשים.אהבתם?
בניית אתרים