בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> אופיס > לימוד אופיס

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

לימוד אופיס

בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, נראה כי כולם שמעו את השם ביל גייטס ( הוגה תוכנת חלונות). מדובר באדם עשיר מאוד , שפיחת ממשק הפעלה די פשוט למחשבים, הדבר הפך את המחשב ואת התוכנות לכלי הרבה יותר נגיש וזמין לכל האוכלוסיות מכל השכבות. לימוד מחשבים ותוכנות הפך מתבקש בכל בתי הספר המקובלים . זאת כיוון שהשוק החל להשתמש במחשבים כממשק שקבע לניהול דבר שהפך את העבודה ליותר קלה ומאורגנת , התכנים הפכו קלים יותר לגיבוי. כעת במקום ספריות גדולות של קלסרים השאיפה היא לצמצם את המסמכים המסורבלים ולהפוך אותם לקבצי מחשב שיהיו קלים לשמירה ולמציאה.

תוכנת אופיס המשרד הקטן לא לשווא שמה של התוכנה הוא אופיס. קורס אופיס מקוצר שתיקחו בנושא , יבהיר לכם בדיוק כמה כוח יש לתוכנת המחשב שהיא פשוטה מאוד לתפעול אך הייתה מורכבת מאוד לבנייה. הרעיון המרכזי היה להפוך את השימוש בתוכנה לכלי מתבקש בכל משרד. היום כמעט בכל מקום עבודה עורכים הכשרות או סדנאות אופיס . הסדנאות הללו כוללות את השימוש בתוכנת האיי מייל הנלוות ששמה outlook , מדובר בתוכנה שאפילו אני אישית לא יודע כיצד הייתי מסתדר אם היא לא הייתה קיימת. בכדי להסביר לכם יותר בפשטות למה כדאי ללמוד אופיס או לקחת קורס אפילו מקוצר בנושא, אתן לכם את הדוגמה הפשוטה ביותר בשימוש בתוכנה : המאמר הזה מרגע כתיבתו , נכתב בתוכנת אופיס ששמה WORD, הוא נשמר ומיד לאחר מכן נשלח לאתר באמצעות תוכנת ה OUTLOOK . רק דוגמה קטנה איך משתמשים במשרד הווירטואלי הזה.
איך לומדים תוכנה
בקורס אופיס, הרעיון המרכזי הוא ללמוד את שימושי המשרד הקטן בכלליות. לאחר שלמדתם את השימושים האלה, כל כלי באופיס (האופיס זה שם של חבילת תוכנות כ 5) מאגד תחתיו שימושים אחרים שיש למשרד מהכנת מצגות (PWER POINT)דרך כתיבת תמלילים WORD ועד שליחת התמליל לחבר או לפקס באמצעות תוכנת הOOTLOOK. בדיוק בגלל כל הסיבות הללו , אני הייתי ממליץ לכם לקחת את עצמכם ומיד להתחיל ללמוד מחשבים ואת התוכנות אופיס . התוכנה הזאת מקובלת לשימוש בכל העולם. זכתה בפרסים רבים וכמו כן משתכללת משנה לשנה. אל לכם לחשוב כי אם עד היום לא למדתם מחשבים ותוכנות עכשיו אתם תשארו מאחור, ההפך הוא הנכון ככל שאתם נחשפים לתוכנה בשלב יותר מוקדם בחייכם, אתם חופשים את עצמכם לאופציות רבות וחדשות שיקלו על חייכם , אם זה בניהול העסק או אפילו בבית כאשר אתם צריכים להחזיר תשובות לאנשים , או לשלוח מכתב או לארגן לסבא מצגת על 60 שנות חייו. לסיכום ניתן לומר כי החשיפה לתוכנות ישדרגו אתכם ואת חייכם , כדאי לכם להתחיל ללמוד את השימושים בתוכנות ובמחשבים .
אהבתם?
בניית אתרים